Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку

Процедура вступу

процедура вступу в польський вуз

        Вимоги для вступу до польських навчальних закладів є не надто складними, проте для мають свої нюанси, якими ми з вами ділимося.

   При вступі на більшість напрямків вступні екзамени, як правило, відсутні. До уваги береться середній бал атестату або ж бал з профільних предметів. Важливим пунктом є наявність сертифікату, який підтверджує знання мови абітурієнта на рівні В1. Деякі ВНЗ проводять ще кваліфікаційну розмову, мета якої – визначити рівень володіння мовою, необхідний для початку навчання. Як правило, з іноземцями такі розмови відбуваються в режимі Skype. Щодо вступних іспитів, то вони, як правило, відсутні на більшості напрямках. Проте для тих, хто хоче вступати на медичні, музичні, художні чи творчі факультети, потрібно готуватися до вступних екзаменів.

Необхідні документи для вступу в польський університет

Анкета кандидата

Дані, які кандидат заповнює під час реєстрації в електронній системі обраного вишу

Заява про прийом до ВНЗ

Форму та зразок встановлює сам навчальний заклад

Атестат про повну загальну середню та додаток до нього

Документи мають бути з нанесеним апостилем та перекладені на польську мову польським присяжним перекладачем

Фотографії

Кількість та розмір, а також інші вимоги щодо оформлення фото встановлює ВНЗ

Медична довідка

Форма довідки, прийнята в країні кандидата, перекладена на польську мову присяжним перекладачем

Квитанція про оплату

реєстраційного внеску

Розмір внеску встановлюється університетом (для іноземців ця сума коливається від 80 до 200 євро; для власників Карти поляка – приблизно 20-40 євро)

Якісна копія закордонного паспорту

Деякі виші просять нотаріально затверджену копію

Сертифікат про знання мови

Підтвердження володіння мовою на рівні В1 (для деяких державних університетів на рівні В2). Деякі ВНЗ йдуть на поступки вступникам-іноземцям і можуть приймати на навчання без необхідного рівня знання мови за умови, що майбутній студент пройде інтенсивний курс польської мови перед навчанням.

При вступі на англомовне навчання потрібен міжнародний сертифікат (IELTS, TOEFL, TOEІC) із балом, що відповідає рівню В2

Папка з роботами

При вступі на творчі спеціальності, крім вступних екзаменів, університети просять ще надати приклади готових робіт

Інші документи

На вимогу вузу це можуть бути: свідоцтво про народження, копії наданих оригіналів (переклади, апостилі тощо), власники Карти поляка зобов’язані надати її оригінал

Вчасно подані документи – це половина успіху. Але вони мають бути подані не лише у визначений термін, досить важливим є те, щоб всі необхідні документи були на місці, з перекладами, усіма заповненими формами, адже відсутність хоча б одного, неправильно заповнена анкета чи форма автоматично забирають у вас шанс стати студентом. Тому до цього процесу потрібно поставитися відповідально. «Топ-Освіта» візьме на себе всі ваші турботи та формальності, пов’язані із вступом, та гарантує вчасну та якісну роботу! Докладніше про наш проект можна дізнатися у розділі "про нас".

Літня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >