Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Літня мовна школа у Варшаві

Літня мовна школа у Варшаві

«ТОП-ОСВІТА» ПРОПОНУЄ ІНТЕНСИВНІ ЛІТНІ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ У ВАРШАВІ!

Курси ідеально підходять для школярів та абітурієнтів, які хочуть провести час в Польщі, вивчаючи мову та досліджуючи місто. Учасники літньої Школи зможуть використати всі можливості для вивчення польської мови: під час занять, розваг, екскурсій та вільного часу.

Заняття будуть проходити на базі навчальних класів Школи польської мови Together. Всі класи облаштовані відповідно до стандартів Міністерства освіти Польщі. Школа знаходиться в історичному центральному районі Варшави, тому учасники зможуть насолоджуватися прекрасними видами і відчути дух польського міста навіть в дорозі до навчання.

Програма розрахована для дітей та молоді від 13 до 18 років з різним знанням польської мови. Колектив школи – це досвідчені вчителі з відповідною освітою, досвідом роботи, які зацікавлені в роботі з дітьми та мають хороші особисті якості. Навчання проходить під наглядом досвідченого методиста, кандидата наук польської філології.

Вас чекають досвідчені викладачі, навчання у невеликих групах, приємна та неформальна атмосфера на заняттях, цікаве проведення вільного часу. Учні Літньої школи беруть участь як в теоретичних, так і практичних заняттях.

Завдяки участі у Літній мовній школі, у Вас та Вашої дитини буде чітке розуміння про те, як отримати престижну європейську освіту і який ВНЗ обрати для себе. Відвідання Польщі, однієї із найгарніших та найбільш швидкорозвиваючих країн ЄС, зарядить Вас та Вашу дитину позитивними емоціями та мотивацією для росту та розвитку.

У вартість включено:

·      проживання в студентському гуртожитку;

·      дворазове харчування (сніданок, обід);

·      зустріч та трансфер у Варшаві;

·      24-годинний супровід куратора;

·       щоденний супровід куратора-екскурсовода;

·       запрошення для відкриття візи (в разі необхідності);

·       40 годин занять (20 навчальних занять в тиждень);

·       8 навчальних годин конверсаційних занять;

·       8 навчальних годин фонетичних майстер-класів;

·       навчальні матеріали;

·     щоденна культурна програма, яка включає відвідання найбільш популярних та відомих місць і музеїв;

·       відвідання та презентація одного із приватних ВНЗ;

·       пікнік на березі Вісли;

·       тест на визначення рівня знання мови;

·       сертифікат про закінчення курсів;

·       SIM-карта польського оператора з доступом до Інтернету;

·     проїзний квиток для учнів, молодших 16 років, і покриття 50% вартості проїзного для учнів, старших 16 років.

У вартість не включено: проїзд до/з Варшави.

Заняття

Заняття проводяться в групах 6-9 осіб. Групи діляться з врахуванням віку та рівня польської мови.

Курс заснований на авторській програмі, розробленою методичним колективом Школи, і має на меті індивідуальний підхід до кожного учня. Заняття в неформальній атмосфері розвивають такі мовні навички, як: сприйняття на слух (аудіювання), комунікація, граматика, читання, письмо.

Заняття-конверсації по п’ятницях – це тематичні заняття, завдання яких – спілкування. Викладач відпрацьовує з учасниками Школи корисні словосполучення, мовні вирази, граматичні конструкції на задану тему. Практикуються навички ведення дискусії та діалогу.

По суботах проводяться фонетичні заняття, які рекомендовані як для початківців, так і для тих, хто має більш високий рівень знання мови. Такі заняття розвивають наступні навички:

-    правильно вимовляти голосні, приголосні та складні звуки; в якому виді вони зустрічаються в словах і як правильно їх вимовляти;

-    як використовувати мовний апарат, коли ми вимовляємо той чи інший звук. Закріплення на практиці та вдосконалення правильної вимови;

-    визначення та ставлення в словах і словосполученнях наголосу;

-    ритм, мелодика та інтонація мови. Аналіз інтонаційного колориту усної мови.

Проживання

Школа пропонує проживання в комфортному гуртожитку в центральній частині міста. 2-4-місне розміщення в кімнатах. Співвідношення до ванної кімнати складає 4:1. 

Харчування

У вартість Літньої школи включено 2-разове харчування – сніданок і обід. Сніданки проходять на території гуртожитку (catering). Повноцінний обід – в кафе біля школи. В разі необхідності можливе дієтичне і спеціальне харчування в різних варіаціях за попередньої домовленості з додатковою оплатою.

Вартість участі: 2530 злотих (все включено). Оплата ділиться на 2 частини: 30% передоплати при заключенні договору, решта суми – в день приїзду.

Дати проведення: 5 липня – 18 липня 2020 року.

Місто: Варшава.

Приблизна програма проведення екскурсій та культурно-розважальних заходів:

·       прогулянка по Старому Місті – «наймолодшому» у Європі;

·       мультимедійний парк фонтанів і його відоме світлове шоу;

·       знайомство з бізнес-центром Варшави;

·      музей Коперника (Centrum Nauki Kopernik) – місце, де наука перестає бути нудною теорією і стає цікавою грою;

·       прогулянка парками Варшави: Łazienki Królewskie – літня резиденція короля Станіслава Августа, заснована у XVIII ст., Pałac w Wilanowie – Варшавський Версаль, Ogród Saski – один із найстаріших громадських парків Варшави;

·    музей історії польських євреїв (Muzeum Historii Żydów Polskich) – один із найсучасніших музеїв Європи, відкритий у 2013 році. Перший польський музей, який отримав нагороду EMYA. В музеї знаходиться цікава експозиція із залученням сучасних технологій;

·       Варшавський зоопарк (Ogród Zoologiczny) – заснований у 1928 році, відноситься до одного із найбільш відвідуваних місць у Варшаві;

·      відвідування 2-х музеїв (на вибір): Zamek Królewski, Muzeum Narodowe, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Wojska Polskiego, Pałac Kultury i Nauki;

·      оглядова екскурсія Стадіону – місця проведення кращих спортивних та розважальних заходів в Польщі;

·      парк Батутів;

·      день відкритих дверей в одному із ВНЗ Варшави, організований спеціально для учасників Школи.

Школа польської мови, що буде проводити навчання – одна з найбільших шкіл, що спеціалізується на вивченні польської мови як іноземної. Школа працює з 2010 року, і за цей час стала одним з лідерів в Польщі по вивченню польської мови як іноземної. Завдяки її навчальній програмі, більше 1000 людей в рік швидко та впевнено починають розмовляти польською мовою і без проблем адаптуються в новій для себе країні. Філіали Школи знаходяться в трьох найбільших містах Польщі: Варшаві, Кракові та Лодзі. Сучасні аудиторії, авторські програми навчання, висококваліфіковані вчителі та розташування в самому центрі міста – все це допомагає вивчати польську мову з максимальним комфортом. Школа має державну сертифікацію і на даний час проходить процес акредитації Міністерства освіти Польщі.

Літня мовна школа – найкращий спосіб вивчити мову та відпочити під час канікул!

ПРОВЕДИ ЛІТО З КОРИСТЮ!

Літня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >