Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Багато ЄВС-вакансій у чудовій Польщі

Багато ЄВС-вакансій у чудовій Польщі

Багато ЄВС-вакансій у чудовій Польщі 30.07.2018

Для тих, хто мріє потрапити на ЄВС-проект, долучитися до волонтерської спільноти і отримати досвід проживання в іншій країні, нові навички та приємні спогади на все життя – наступна новина саме для вас!

Коротко про проект

Місце проведення: Квідзин, Мальборк (північна частина Польщі).

Дати проведення: вересень 2018 р. – серпень 2019 р.

Дедлайн подачі заявки: 31.07.2018 р.

Волонтери будуть працювати у молодіжному центрі, дитячому садку, школі, бібліотеці, еко-асоціації. Вакансій багато, тому кожен має гарні шанси стати учасником. Повний перелік вакансій можна прочитати тут.

Волонтерам відшкодовуються витрати на проїзд до/з місця проведення, проживання, кошти на харчування та кишенькові гроші кожного місяця. Крім того, кожен волонтер буде мати свого ментора (наставника) і курс польської мови. Графік роботи – з понеділка по п’ятницю, приблизно з 08:00 до 16:00 (в залежності від позиції). За місяць роботи нараховується 2 вихідні дні, які можна використати окремо або взяти кілька вихідних за один раз і мати таким чином відпустку. Більше інформації про умови проекту.

Для того, щоб подати заявку на участь, потрібно надіслати своє резюме та мотиваційний лист англійською мовою на biuro@akwedukt.org.pl, в копію поставити evs@ngo-stella.org. В темі листа вказати «EVS in AKWEDUKT». Відібрані кандидати отримають сповіщення і будуть запрошені на інтерв’ю у Скайпі (всі інтерв’ю будуть проведені в період 1-6 серпня).


Возврат к спискуЛітня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >