Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Безкоштовне дуальне навчання на магістратурі англійською мовою!

Безкоштовне дуальне навчання на магістратурі англійською мовою!

Безкоштовне дуальне навчання на магістратурі англійською мовою! 15.04.2019

Вже зовсім скоро розпочнеться гарячий період вступних кампаній в університети, і ті, хто отримає диплом бакалавра та хоче продовжувати своє навчання, мають чудову нагоду скористатися безкоштовним навчанням, при цьому поєднуючи навчання з оплачуваною роботою за спеціальністю!
Такий унікальний шанс дарує Вища школа логістики в Познані – перший логістичний університет в Польщі, що готує спеціалістів у сфері логістики з 2001 року, які високо цінуються серед роботодавців. Студенти під час навчання мають доступ до широкої пропозиції практик та стажувань, навчаються за інноваційною системою та мають можливість отримати професійні сертифікати, що ще посилить їхні позиції на ринку праці.
Вища школа логістики в Познані оголосила про набір на безкоштовне дуальне навчання на магістратурі за спеціальністю Supply Chain Project Management. Суть дуального навчання полягає в одночасному отриманні вищої освіти та роботи в логістичній компанії. Це елітна форма навчання для амбіційних людей, які постійно хочуть розвиватися, побудувати свою кар’єру у сфері логістики і досягти професійного успіху у майбутньому. Саме Вища школа логістики була першим ВНЗ у Польщі, який запропонував таку форму навчання, і на сьогодні має багатий досвід у проведенні дуального навчання.
Основна інформація про навчання:
-   стаціонарна форма навчання;
-   термін навчання – 1,5 роки;
-   50% занять проходять англійською мовою, решта 50% - польською;
-  протягом одного семестра студенти 9 тижнів мають лекційні заняття і 9 тижнів працюють;
-    робота у трьох різних компаніях;
-    заробітна плата становить 18,5 злотих/година брутто (14-15 злотих нетто).
Погодьтеся, що пропозиція дійсно унікальна, адже практично неможливо знайти подібні можливості, які б дозволяли отримати безкоштовну вищу освіту, досвід роботи за спеціальністю відразу по закінченню університету, а головне – хорошу (навіть для польських громадян) заробітну плату ще під час навчання. Тож не упустіть такої нагоди, адже кількість місць – обмежена.
З усіма питаннями щодо вступу звертайтеся за телефонами: +380 73 57 25 777, +380 96 09 75 833, +380 95 51 61 330.


Возврат к спискуЛітня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >