Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Безкоштовне навчання англійською мовою для магістрів!

Безкоштовне навчання англійською мовою для магістрів!

Безкоштовне навчання англійською мовою для магістрів! 12.11.2018

В Польщі вже стартувала вступна кампанія для магістрів з початком навчання в березні, і ми з радістю ділимося можливістю навчатися безкоштовно в одному із найбільших приватних університетів Польщі!
Краківська академія імені Анджея Фрича Моджевського – університет, який динамічно розвивається, займаючи з року в рік топові позиції в рейтингах ВНЗ. Це другий в Польщі приватний ВНЗ за кількістю студентів і перший в Малопольському воєводстві. На сьогодні в академії навчається близько 17 тисяч студентів на 68 спеціальностях.
Краківська академія оголосила набір на дофінансоване Європейським Союзом навчання на магістратурі на спеціальності «Архітектура» англійською мовою. З 2013 року диплом академії, отриманий з цієї спеціальності, офіційно визнається у всіх країнах ЄС. Ступінь магістра-архітектура дозволить випускникам побудувати цікаву та процвітаючу професійну кар'єру.
Навчання на магістратурі має проектно-орієнтовану програму, яка зосереджена на практиці архітектури, містобудівництві, екологічних проблемах будівництва, стійких будівельних споруд та комп'ютерних методів проектування, включаючи 3D CAD та курси Digital Prefabrication. Також робиться акцент на історії та теорії архітектури.
Магістерська програма з архітектури (MSc) триває 1,5 року. Програма складається з 90 пунктів ECTS, поділених на три модулі (семестри). Перший академічний семестр (весняний), як правило, триває з початку березня до кінця червня. Осінній семестр починається з 1 жовтня і триває до середини лютого. Після першого семестру в липні (під час канікул) буде організовано двотижневий навчальний тур, під час якого студенти в супроводі кураторів відвідають найважливіші польські міста, зосередивши увагу на історичній архітектурі, а також на кращих прикладах сучасної архітектури. Студенти візьмуть участь у концертах, музичних та спортивних заходах, відвідування музеїв та бібліотек. Третій семестр (весняний) буде виділений для дипломної роботи і проекту.
Вимоги до кандидата:
-      диплом бакалавра з архітектури;
-      знання англійської мови на рівні В2;
-      готовність оплатити вступний внесок у розмірі 85 злотих.
Якщо ви відповідаєте цим критеріям, тоді радимо не зволікати і подавати заявку якнайшвидше, адже кількість місць обмежена. За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами: +38 073 5725777, +38 096 0975833, +38 095 5161330.


Возврат к спискуЛітня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >