Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Безкоштовне навчання на факультеті економіки в університеті Любліна!

Безкоштовне навчання на факультеті економіки в університеті Любліна!

Безкоштовне навчання на факультеті економіки в університеті Любліна! 07.06.2018

Ще одна чудова можливість безкоштовного навчання в Польщі! Наші добрі партнери – Вища суспільно-природнича школа ім. Вінцента Поля (WSSP) в місті Люблін оголосили про прийом документів на вже профінансоване Європейським Союзом навчання на економічному факультеті. Безкоштовне навчання доступне на двох напрямках:

-  Економіка управління;

-  Міжнародний бізнес.

Термін навчання: 3 роки.

Форма навчання: стаціонар.

Освітньо-кваліфікаційний рівень: бакалавр.

Більше про спеціальності:

Економіка управління

Сучасне економічне середовище вимагає від фахівців (менеджерів) розуміння змін, що відбуваються в середовищі окремих суб'єктів господарювання. Дана спеціалізація вчить управління на мікро- і макро-економічному рівні, а також дає відповіді на питання про те, що в даний час відбувається в економіці. Випускники спеціалізації «Економіка управління» - це спеціалісти, готові виконувати управлінські функції на різних рівнях прийняття рішень. Можливості працевлаштування:

- посади середнього керівництва у малих та великих компаніях усіх галузей промисловості;

- міжнародні корпорації;

- фінансово-операційні відділи;

- як фінансовий аналітик, аналітик ринку;

- державне управління та установи Європейського Союзу;

- неурядові організації;

- консалтингові компанії.

Міжнародний бізнес

Дана спеціалізація створена, щоб в першу чергу, давати розуміння того, які причини і наслідки міжнародної торгівлі товарами та послугами, інвестиційних потоків, міграції, а також, як працюють транснаціональні корпорації та інтеграційні групи. Членство Польщі в Європейському Союзі, розвиток економічних відносин з країнами Східної Європи, робота іноземних інвесторів - ось найбільш важливі фактори того, що випускник обраної спеціальності повинен отримати знання про функціонування повністю відкритої економіки. Можливості працевлаштування:

- міжнародні корпорації – у їхніх штаб-квартирах, а також філіях і відділах, що працюють як в Польщі, так і за її межами;

- робота на польських підприємствах, що співпрацюють з іноземними партнерами, незалежно від масштабів та форм їхньої діяльності;

- ведення власного бізнесу на зовнішніх ринках, зокрема, на європейському;

- виступати в якості спеціаліста-консультанта або аналітика зарубіжних ринків і менеджера на різних рівнях управління в компаніях з профілем торгівлі, послуг і виробництва, які працюють в міжнародному середовищі (наприклад, спільне

підприємство, консалтингові фірми, брокерські контори, представництво іноземних компаній).

Кількість місць, звичайно, обмежена, тому не втратьте нагоду отримати європейський диплом, ґрунтовні знання та затребувану спеціальність абсолютно безкоштовно!

Маєте запитання або вже готові подати документи? 

Звертайтеся за телефонами: +38 073 57 25 777, +38 095 51 61 330, +38 096 09 75 833, або ж пишіть нам на: toposvita@gmail.com.


Возврат к спискуЛітня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >