Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Безкоштовне навчання на факультеті інформатики для всіх охочих!

Безкоштовне навчання на факультеті інформатики для всіх охочих!

Безкоштовне навчання на факультеті інформатики для всіх охочих! 10.08.2018

«Топ-Освіта» продовжує радувати чудовими новинами тих, хто з будь-яких причин ще не встиг стати студентом польського ВНЗ. Цього разу маємо просто неймовірну пропозицію. Наш надійний партнер, Вища Школа Підприємництва та Адміністрації (WSPA) в Любліні, пропонує безкоштовне навчання, дофінансоване з коштів ЄС, на факультеті інформатики для всіх бажаючих.

Університет пропонує дуальне стаціонарне, а також заочне (при наборі групи) навчання польською мовою. Термін навчання – 3,5 роки (7 семестрів). Після його закінчення студенти отримають титул інженера. 50% занять на факультеті буде реалізовуватися у працедавців.

Навчання повністю безкоштовне, єдину оплату, яку має зробити абітурієнт – це депозит в розмірі 1000 злотих (що гарантує зарезервоване місце на факультеті). Більше того, депозит повертається в момент закінчення навчання.

Для тих, хто зацікавився такою можливістю, радимо не думати, а відразу подавати документи, адже кількість місць на безкоштовному факультеті обмежена. До того ж, це однозначно саме той шанс, який варто використати.

Всі деталі, додаткові питання або консультації за телефонами: +38(073) 57-25-777, +38(096) 09-75-833, +38(095) 51-61-330, пишіть на електронну адресу toposvita@gmail.com, або ж заповнюйте заявку на сайті https://toposvita.com.


Возврат к спискуЛітня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >