Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Безкоштовне навчання в Любліні!

Безкоштовне навчання в Любліні!

Безкоштовне навчання в Любліні! 06.06.2019

Дуже гаряча можливість безкоштовного навчання відразу на кількох спеціальностях! Вища школа підприємництва та адміністрації в Любліні оголосила про набір на безкоштовне навчання на бакалавраті відразу на шість напрямків:
-    Адміністрація, спеціальність «Е-адміністрація» (3 роки, бакалавр);
-    Журналістика, спеціальність «Психологія в ЗМІ» (3 роки, бакалавр);
-    Міжнародні відносини, навчання відразу трьома мовами: польською, англійською та російською (3 роки, бакалавр);
-    Педагогіка дошкільної та початкової освіти (3 роки, бакалавр);
-   Інформатика, спеціальності «Управлінська інформатика», «Комп’ютерна графіка та проектування комп’ютерних ігор», «Кібербезпека та слідча інформатика» (3,5 роки, бакалавр-інженер);
-    Дизайн інтер’єру (3,5 роки, бакалавр-інженер).
Вища школа підприємництва та адміністрації (WSPA) - це найстарший приватний університет в Любліні, який почав свою діяльність у 1998 році. WSPA, на відміну від більшості  традиційних університетів, пропонує інноваційні системи навчання, які полягають на практичних заняттях, співпраці студентів з викладачами і створенні спільних проектів. WSPA це місце, де ти відкриєш себе, пізнаєш власні можливості, набудеш безцінний досвід та розвинеш свої креативні і підприємницькі навики.
Шанс потрапити на безкоштовне навчання мають найспритніші, адже набір вже почався і триватиме до вичерпання кількості місць. Тому не відкладайте питання вступу на завтра, адже така можливість може більше й не трапитися. З усіма питаннями допоможуть менеджери «Топ-Освіти» за телефонами: +38 073 57 25 777, +38 096 09 75 833, +38095 51 61 330.


Возврат к спискуЛітня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >