Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Безкоштовне навчання в поліцеальних школах для всіх бажаючих!

Безкоштовне навчання в поліцеальних школах для всіх бажаючих!

Безкоштовне навчання в поліцеальних школах для всіх бажаючих! 28.02.2019

«Топ-Освіта» поспішає порадувати супер-новиною: спеціально для вас ми відкрили новий напрямок навчання для повнолітніх в поліцеальних школах Польщі, частина напрямків в яких – абсолютно безкоштовні!
Навчання в поліцеальній школі – це чудова можливість для всіх, кому виповнилося 18 років, отримати кваліфікацію в найбільш затребуваних галузях, що дозволить швидко знайти роботу з гідною оплатою.
10 причин чому варто обрати навчання в поліцеальній школі:
1. Перша, і найвагоміша причина – навчання на багатьох напрямках безкоштовне. Ви не тільки вчитеся безкоштовне, а й не сплачуєте жодних вступних і реєстраційних внесків.
2. В поліцеальних школах великий і різноманітний вибір спеціальностей – артистичні, гастрономічні, медичні, економічні, косметичні, технічні тощо. Тут ви точно знайдете те, що вам цікаво. Важливим є те, що всі вони створюються з врахуванням попиту на ринку праці.
3. Можливість навчатися на кількох спеціальностях одночасно. Якщо вам подобається навчатися або хочете освоїти якийсь інший вид діяльності, в такому випадку можете обрати для себе навчання на двох напрямках. Це можуть бути як спеціальності з однієї сфери, так і цілком різні.
4. Навчатися можуть всі, кому виповнилося 18 років. Верхніх вікових обмежень не встановлено, тут працює принцип «вчитися ніколи не пізно».
5. Зручна форма навчання. Ви можете обрати найбільш зручний для вас графік – навчатися на денній, вечірній або заочній формі, поєднуючи таким чином навчання з роботою.
6. Більше практики, менше теорії. У зв’язку з тим, що навчання в поліцеальних школах триває від одного до двох з половиною років, акцент ставиться саме на отриманні практичних навичок. Фактично з самого початку навчання студенти починають виконувати практичні завдання, засвоюючи таким чином нові знання та опановуючи свою майбутню професію.
7. Для того, щоб почати навчання в поліцеальній школі, достатньо мати атестат про повну середню освіту (а в деяких випадках достатньо буде атестата про базову середню освіту).
8. Поліцеальні школи забезпечують професійним обладнанням та всіма навчальними матеріалами для проведення теоретичних і практичних занять.
9. Більшість шкіл пропонує для своїх студентів-іноземців курс польської мови. Тому навіть якщо ваш рівень знання польської мови недостатній, це не стане на заваді навчанню.
10. Після закінчення навчання ви отримуєте професійний сертифікат або диплом, виданий англійською мовою, який дає право працювати не тільки в Польщі, а у всіх країнах ЄС.
Цих десяти пунктів більш ніж достатньо для того, щоб скористатися такою можливістю якнайшвидше. Тому не пропустіть нагоди отримати нові знання, досвід, європейський диплом, забезпечивши собі надійне майбутнє.
Маєте запитання? Телефонуйте +38 073 57 25 777, +38 096 09 75 833, +38095 51 61 330, ми будемо раді вам допомогти!


Возврат к спискуЛітня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >