Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Безкоштовне навчання в університеті ВСБ в Ополе!

Безкоштовне навчання в університеті ВСБ в Ополе!

Безкоштовне навчання в університеті ВСБ в Ополе! 19.06.2018

Університети Польщі продовжують радувати безкоштовним навчанням для іноземців! Цього разу таку можливість дає Вища Банківська Школа (ВСБ) в Ополе. В рамках проекту „Teraz Wrocław” ВСБ пропонує безкоштовні місця на такі спеціальності:

-   Адміністрація і внутрішня безпека;

-   Управління;

-   Право в бізнесі;

-   Фінанси та бухгалтерський облік;

-   Педагогіка.

Мова навчання – польська.

Освітньо-кваліфікаційний рівень – бакалавр.

Дедлайн подачі заявки – 30.06.2018 р.

Університети ВСБ – це найбільша в Польщі група недержавних закладів бізнес-освіти. Саме вони протягом багатьох років займають високі позиції у рейтингах ВНЗ, що складаються авторитетними виданнями. Університети групи ВСБ є в багатьох містах Польщі, найбільші з яких - в Гданську, Гдині, Ополе, Познані, Торуні, Вроцлаві. Протягом майже двадцяти років діяльності Університети ВСБ мають понад 250 000 студентів та випускників.

Вища Банківська Школа - найбільший приватний університет в Нижній Сілезії. Протягом багатьох років ВСБ займає передові позиції університетських рейтингів. У звіті Міністерства науки та вищої освіти, який аналізує результати набору в 2016-17 навчальному році, університети групи ВСБ увійшли в десятку недержавних університетів, які найчастіше обирають кандидати для навчання.

Як бізнес-університет, ВСБ пропонує дуже багате та різноманітне навчання, орієнтоване на практику. Програми навчання базуються на отриманні практичних знань та набуття першого професійного досвіду. В їхній розробці беруть участь кращі представники різних галузей, тому всі програми відповідають економічним реаліям та пристосовані до останніх змін на ринку праці. Студенти мають на вибір широкий спектр практик та оплачуваних стажувань як в Польщі, так і закордоном. Крім того, кожен бажаючий може поїхати на семестр навчання до іншого університету-партнера країн ЄС в рамках обмінної програми Erasmus.

Поспішайте скористатися чудовим шансом стати європейським студентом, вчитися безкоштовно в одному із найпопулярніших ВНЗ Польщі, отримати європейський диплом та забезпечити собі гідне майбутнє!

Маєте запитання або вже готові подати документи? Звертайтеся за телефонами: +38 073 57 25 777, +38 095 51 61 330, +38 096 09 75 833, або ж пишіть нам на: toposvita@gmail.com.


Возврат к спискуЛітня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >