Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Дофінансоване навчання англійською мовою в Торуні та Бидгощі

Дофінансоване навчання англійською мовою в Торуні та Бидгощі

Дофінансоване навчання англійською мовою в Торуні та Бидгощі 02.05.2019

Для всіх зацікавлених навчатися в Польщі англійською мовою команда «Топ-Освіти» має надзвичайно вигідну пропозицію від наших партнерів – Вищої банківської школи (ВСБ) в Бидгощі та Торуні.
Університети ВСБ – це найбільша в Польщі група приватних вищих навчальних закладів бізнес-освіти, яка вже багато років займає високі позиції у рейтингах ВНЗ, що складаються авторитетними друкованими виданнями. Університети ВСБ знаходяться в Бидгощі, Хожуві, Гданську, Гдині, Ополе, Познані, Щеціні, Торуні та Вроцлаві. Протягом майже 20 років діяльності на ринку освітніх послуг в Польщі, Університети ВСБ вивчили понад 250 000 студентів та випускників. В поєднанні з 5000 партнерських підприємств та спільнотою із 120-ти закладів освіти з Європи, Азії та США, навчання в Університетах ВСБ є однією з найкращих освітніх пропозицій, що існують на ринку послуг вищої освіти Польщі.
Цього року Університети ВСБ в Бидгощі та Торуні отримали дофінансування від ЄС на навчання англійською мовою для іноземців відразу на кілька факультетів бакалаврату.
Дофінансовані напрямки навчання у Вищій банківській школі в Бидгощі:
1 - Факультет “IT in Business”, спеціальність “Web Application Developer”. Термін навчання – 3,5 роки. Вартість навчання – 460 євро/рік.
2 -  Факультет "Engineering", спеціальність "Production Engineering". Термін навчання – 3,5 роки. Вартість навчання – 460 євро/рік.
3 -  Факультет "Logistic", спеціальність "Logistic Systems Engineering". Термін навчання – 3,5 роки. Вартість навчання – 460 євро/рік.
Дофінансовані напрямки навчання у Вищій банківській школі в Торуні:
1 - Факультет "IT in Business", спеціальність "Web Application Developer". Термін навчання – 3,5 роки. Вартість навчання – 460 євро/рік.
2 -  Факультет "Engineering", спеціальність "Production Engineering". Термін навчання – 3,5 роки. Вартість навчання – 460 євро/рік.
3 - Факультет "Tourism", спеціальність "International Tourism". Термін навчання – 3 роки. Вартість навчання – 460 євро/рік.
Але і це ще не все: кожного місяця студент буде отримувати 600 злотих (140 євро) на проживання та харчування від університету. Реєстрація на напрямки вже відкрита, тому, зважаючи, на обмежену кількість місць, радимо не зволікати і не витрачати час на роздуми, адже така можливість більше може й не трапитися. З усіма питаннями щодо вступу звертайтеся за телефонами: +380 73 57 25 777, +380 96 09 75 833, +380 95 51 61 330.


Возврат к спискуЛітня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >