Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Довгострокове волонтерство у Гдині

Довгострокове волонтерство у Гдині

Довгострокове волонтерство у Гдині 03.01.2020

Розпочинаємо рік з гарних новин: відразу кілька можливостей річного волонтерства в EVS-проєктах для української молоді в портовому місті Гдиня! EVS-проєкти фінансуються Європейською Комісією, тому волонтери забезпечуються житлом, харчуванням, страховкою, а також отримують гроші на компенсацію проїзду та щомісячні кишенькові. Крім того, на ці проєкти не потрібно писати мотиваційний лист, достатньо лише заповнити онлайн-анкету на сайті організації (нижче). В анкеті в пункті «відправляюча організація» не забути вказати: НГО – KHARKIV NON-GOVERNMENTAL ASSOCIATION FOR ACTIVE YOUTH “STELLA”, PIC – 947609200, Contact person – Tomenko Iryna, Tel +380977156420, Email – info@ngo-stella.org.
Дедлайн подачі заявки: 27 січня 2020 р.
Дати волонтерства: 1 квітня 2020 р. – 30 березня 2021 р.
Місто: Гдиня.
Профіль волонтера:
- вік 18-30 років;
- бажання взяти участь в обраному проєкті;
- відкритість та товариськість – обов’язкові риси;
- знання англійської мови, достатні для комунікації;
- знання польської мови як додаткова перевага.
1. Приймаюча організація DOGTOR Foundation.
DOGTOR Foundation – це НГО, яка працює в сфері собачої терапії, яка призначається для людей з фізичними та розумовими особливостями, а також для тих, хто страждає на інші хвороби та дисфункції. Організація працює переважно з дітьми (з аутизмом, синдромом Дауна, церебральним паралічем та іншими хворобами), а також надає спеціалізовану підготовку для собак та людей щодо собачої терапії, проводить школу дресирування собак, навчальні заходи для дітей різних вікових груп, навчаючи правильній та безпечній поведінці з собаками та повазі до тварин. Усі заходи проводяться в школах, дитсадках, будинках для дітей, лікарнях та інших спеціальних установах, а також в офісі організації у Гдині.
Більше про проєкт тут.
2. Приймаюча організація City Public Library in Rumiaпідтримка різних заходів у міській бібліотеці.
Бібліотека здійснює міждисциплінарну діяльність, пов’язану з літературою, музикою, образотворчим мистецтвом та мультимедіа, що випливають з потреб місцевої громади. Користувачі бібліотек - переважно діти та молодь, сім’ї та люди похилого віку. Волонтер працюватиме переважно в Culture Station - головній бібліотеці та сучасному культурному центрі. Її унікальний дизайн та функціональність були оцінені журі міжнародного конкурсу «Бібліотечний дизайн інтер’єрних нагород», яке присудило першу премію в категорії однобічних бібліотек. Тут проводиться більшість культурно-освітніх заходів. Організація систематично організовує зустрічі з письменниками, мандрівниками та іншими цікавими людьми, музичні концерти, театральні вистави для дорослих та дітей, а також конференції, різні воркшопи (театр, філософія, фотографія, танець), бібліотечні уроки, читання, вистави.
Більше інформації тут.
3. Приймаюча організація ADAPA Foundationробота з дорослими, які мають аутизм та інші порушення розвитку.
Організація працює в галузі освіти, реабілітації, соціальної допомоги та терапії. Тут також намагаються розширити знання суспільства про аутизм та інші порушення розвитку. ADAPA є основою для воркшопів з трудотерапії (OTW), які створені для навчання професійних та соціальних навичок учасників в найбільш практичній манері. Волонтер зможе безпосередньо працювати з терапевтами в майстернях з трудотерапії, допомагаючи їм у проведенні безпечнішої терапії.
Додаткова інформація тут.
4. Приймаюча організація EXPERYMENT SCIENCE CENTREпідтримка навчальних заходів, які популяризують науку.
EXPERYMENT SCIENCE CENTRE - це сучасний науково-освітній майданчик для дослідників-любителів та послідовників концепції „навчання через ігри” будь-якого віку. Центр організовує дні народження для дітей, спеціальні лекції для малечі та їх батьків, різноманітні майстер-класи для молодших та старших гостей, а також бере участь у багатьох фестивалях науки у всій країні.
Більше про проєкт тут.


Возврат к спискуЛітня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >