Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Карантин і вступна кампанія 2020/21

Карантин і вступна кампанія 2020/21

Карантин і вступна кампанія 2020/21 23.04.2020

Переживаєте, що через карантин можете не стати цього року студентом омріяного університету? Хочете міняти плани, але не знаєте з чого почати? Відчуваєте розчарування і безпорадність у ситуації, що склалася? Якщо хоча б на одне з цих питань у вас ствердна відповідь, тоді дочитайте до кінця статтю, яку ми підготували спеціально для того, щоб вас заспокоїти.

Отож, головне, що варто знати про вступну кампанію 2020/21 – вона не скасовується. Незважаючи на ситуацію, що склалася, жоден університет в Польщі не відміняє і не переносить вступну кампанію для цьогорічних абітурієнтів. Тому онлайн-реєстрації (що є першим кроком у вступній кампанії) розпочнуться згідно запланованого графіку. Кожного дня кількість університетів, які відкривають свої онлайн-системи, збільшується, тому якщо ви займаєтеся своїм вступом самостійно, уважно стежте за інформацією, адже без попередньої реєстрації, подальший вступ буде неможливим, як би ви того не хотіли.

Після успішно пройденої реєстрації йде наступний етап – подача документів. Цього року цей процес буде трохи розтягненим в часі й складатиметься з кількох етапів. У зв’язку з тим, що точно не відомі дати отримання свідоцтва про повну середню освіту, їх можна буде подавати пізніше, а апостиль, без якого ваші документи не прийме жоден пристойний закордонний ВНЗ, дозволять зробити до приїзду на навчання (раніше свідоцтво та додаток з проставленими апостилями потрібно було подавати відразу з повним пакетом документів).

Що стосується вступних співбесід або творчих конкурсів на окремі спеціальності, то тут ситуація поки не до кінця зрозуміла. Очевидно, що відміняти їх не планують, але в якому форматі і коли вони будуть проходити – на сьогодні університети поки не можуть дати чіткої відповіді.

І останній, найважливіший момент, пов'язаний з від’їздом на навчання. Звичайно, всі налаштовані оптимістично й сподіваються, що нинішній стан стабілізується до початку навчання (нагадаємо, що в Польщі навчальний рік в університетах розпочинається 1 жовтня), але у випадку форс-мажорних обставин, деякі ВНЗ вже мають альтернативу. Вони забезпечать своїм студентам доступ до онлайн-платформ та ресурсів, за допомогою яких студенти зможуть на перших порах займатися дистанційно. А як тільки все стане на свої місця, вони відразу зможуть приїхати до свого університету й продовжити навчання вже там.

Щоденно ми слідкуємо за ситуацією та контактуємо з десятками університетів і технікумів для того, щоб бути в курсі останніх подій і знати, як діяти далі. То ж якщо у вас виникають питання щодо цьогорічної вступної кампанії, ви не впевнені, що зможете справитися з цим всім самостійно, вам потрібна порада або допомога – телефонуйте нашим менеджерам, вони завжди підкажуть і допоможуть! І пам’ятайте: карантин – не привід відкладати заплановані справи, пов’язані із вступом!


Возврат к спискуЛітня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >