Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Короткострокове театрально-музичне волонтерство

Короткострокове театрально-музичне волонтерство

Короткострокове театрально-музичне волонтерство 27.03.2019

Маємо чудову новину для всіх, хто хоче провести незабутнє літо, стати частиною грандіозної події, отримати безцінний досвід та враження. Польське культурне співтовариство „Pocztówka” шукає волонтерів з України для участі у створенні міжнародного фольклорно-музичного фестивалю «MUSIC WERTEP TEAM».
Дати волонтерства: 10 червня – 10 серпня 2019 р.
Місце проведення: Кліщелі (Kleszczele).
Дедлайн подачі заявки: 31.03.2019 р.
Інформація про проект. Волонтери під час фестивалю гратимуть традиційну музику різних країн, братимуть участь в інших презентаціях та майстер-класах із співу, акторської майстерності, тім-білдингу. Організатори шукають ініціативних людей, які зможуть реалізувати свої ідеї та працювати в команді.
Приймаюча сторона є частиною Європейського корпусу солідарності і, відповідно до стандартів програми, покриває всі витрати волонтерів: квитки на проїзд, проживання, гроші на харчування, кишенькові гроші і візу (при необхідності). Волонтери житимуть в агротуристичному будинку з колегами по проекту в спільній кімнаті (2-3 волонтери в кімнаті) у місті Гайнівка (Hajnówka) на Підляшші. Це унікальний регіон у східній Польщі з багатою історією та традиціями, оточений прекрасним біловезьким лісом.
Профіль учасника:                            
-  вік 18-30 років;
- співаєте та/або граєте на інструменті, який можете взяти з собою (якщо пишете музику, надішліть, будь ласка, запис);
- зацікавлені в народній (етно) музиці, але також відкриті для експериментів;
- будь-який досвід акторської майстерності або публічних виступів.
- навички імпровізації будуть додатковою перевагою.
Для того, щоб подати заявку на участь, необхідно записати відео тривалістю до 3-х хвилин, де ви співаєте або граєте народну пісню вашої країни. Відео є обов’язковим елементом заявки! Підготуйте мотиваційний лист, резюме та посилання на YouTube вашого відео на електронну адресу: office@a3teatr.pl, вказавши в темі листа: «MUSIC WERTEP TEAM». В листі не забудьте вказати, що ваша відправляюча організація - Non-governmental organization “Kharkiv association for active youth” Stella “(PIC 947609200).
Більше інформації про проект можна прочитати тут


Возврат к спискуЛітня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >