Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Літні короткострокові проекти у Гдині

Літні короткострокові проекти у Гдині

Літні короткострокові проекти у Гдині 23.04.2019

Не маєте планів на літо? Тоді ми маємо для вас супер-пропозицію! Відразу два короткотермінові проекти чекають на волонтерів з України.
Дати волонтерства: 2 липня – 1 серпня 2019 року.
Місце волонтерства: місто Гдиня.
Дедлайн подачі заявки: 2.05.2019 р.
Проект №1. Волонтери працюватимуть в організації «Вітава», яка займається роботою з дітьми та підлітками. Головне завдання волонтерів – організація цікавого дозвілля для дітей віком 7-12 років, а також проведення різних заходів як в приміщеннях, так і на відкритому повітрі. Для участі в проекті буде відібрано 11 волонтерів з України. Тому шанси стати частиною команди дуже високі.
Для того, щоб подати заявку на цей проект, потрібно заповнити аплікаційну форму.
Проект №2. Проект під назвою «Давайте відновимо магічний садок» має на меті зібрати 12 волонтерів з Польщі, України, Румунії та Італії, які разом з клубом активних громадян допомагатимуть відновити соціальний «Сад дружби» в одному з районів Гдині. Соціальний садок був створений у 2013 році як місце зустрічей сусідів та проведення подій самими мешканцями. У 2018 році це місце було зруйноване компанією, що проводила відновлювальні роботи в місті. Згідно проекту, волонтери за місяць відновлять садок і разом з місцевими жителями організують грандіозне відкриття, що символізуватиме закінчення самого проекту та волонтерства. Волонтери будуть займатися як фізичною працею – фарбування, створення меблів для саду, посадка рослин, так і інтелектуальною, оскільки будуть створювати дизайн та атмосферу.
Якщо хочете взяти участь саме в цьому проекті, необхідно заповнити аплікаційну форму за посиланням.  
Кожен волонтер по приїзду отримає менторську підтримку: 3-денний інтенсивний тренінг, який допоможе отримати відповіді на всі свої запитання і відкинути певні страхи. Крім того, волонтери матимуть безперервну інформаційну та координаційну підтримку протягом проекту. Учасники проживатимуть в хостелі, витрати на транспорт, проживання, харчування, а також кишенькові гроші (3 євро на добу) бере на себе приймаюча сторона.
З усіма питаннями, що стосуються обох проектів – пишіть на пошту olenkoglazkova@gmail.com.


Возврат к спискуЛітня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >