Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Літня школа WEASA у Варшаві

Літня школа WEASA у Варшаві

Літня школа WEASA у Варшаві 11.03.2019

Команда «Топ-Освіти» продовжує ділитися з вами чудовими можливостями взяти участь в міжнародних проектах, що можуть змінити ваше життя. Цього разу пропонуємо вашій увазі проект WEASA (Warsaw Euro-Atlantic Summer Academy) - це щорічна літня школа для професіоналів з країн Східного партнерства, Західних Балкан і Польщі. Свого часу серед учасників академії була велика кількість аналітиків, експертів, консультантів, державних службовців, фахівців НГО та журналістів. WEASA була заснована з метою представляти політичні, соціальні та економічні засади сучасних демократій у Європейському Союзі і трансатлантичній спільноті, а також подальшого просування цінностей свободи, плюралізму та миру.
Місце проведення: Варшава.
Дата проведення: липень 2019 року.
Дедлайн подачі заявки: 31 березня 2019 р.
Цього року учасники школи будуть розглядати наступні теми: «Цифрова, інформаційна та кібербезпека» і «Алгоритми та їх вплив на нашу інформаційну інфраструктуру». Організатори школи мають на меті познайомити учасників з роллю цифрових компонентів у безпеці, економіці та інформаційних технологіях сучасного світу.
Робоча мова школи – англійська. Учасники не несуть жодних витрат: проїзд, проживання та харчування забезпечують організатори.
Профіль учасника:
- робота в різних секторах, серед пріоритетних: громадські організації, мас-медіа, управління громадськими організаціями наука. Приймати участь також можуть політичні аналітики, журналісти, консультанти, експерти, підприємці, працівники неурядових організацій.
- громадяни Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, України, зацікавлені процесом євроінтеграції, трансатлантичним співробітництвом, процесом трансформації держави, цифровою економікою та кібербезпекою;
- перевага буде надаватися тим кандидатам, які ще не досягли вершини кар’єрної драбини і мають досвід роботи в одній із суміжних областей програми не менше 5 років.
Заявку на участь можна подати на сайті організаторів. Більше про школу можна дізнатися тут


Возврат к спискуЛітня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >