Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Можливість виграти курс польської мови в Кракові

Можливість виграти курс польської мови в Кракові

Можливість виграти курс польської мови в Кракові 21.01.2020

Якщо ви вже вивчаєте польську мову чи тільки думаєте про її вивчення, тоді ви просто повинні скористатися можливістю виграти участь у літній школі польської мови і прокачати свій рівень польської! Школа польської мови «GLOSSA» оголосила про черговий конкурс «Я і Польща», в якому можуть прийняти участь всі, хто вивчає або хоче вивчати польську мову. Ідея конкурсу полягає в популяризації польської мови та культури за межами Польщі.
Єдина вимога до учасника – вік від 16 років. Що стосується роботи, яку потрібно подати, то вона може бути написана польською або англійською мовою. Якщо ж ви не можете написати однією з цих мов, в такому разі робота може бути перекладена; при цьому потрібно буде зазначити, що ви скористалися допомогою третьої особи для перекладу. Можна писати про власний досвід, враження, згадки чи зв’язки з Польщею, або просто про асоціації, пов’язані з цією країною. Робота не повинна перевищувати 9 000 знаків (разом з пробілами) і бути у форматі doc, PDF чи rtf. Недотримання цих вимог автоматично виключить вашу роботу з розгляду.
Роботи будуть оцінюватися журі, до складу якого входять викладачі школи, а до уваги братимуться креативність, винахідливість та оригінальність. Рівень володіння мовою до уваги не братиметься (як і вигляд роботи).
Переможці конкурсу отримають:
1 місце – двотижневий курс польської мови в Кракові, проживання та участь в позанавчальній програмі;
2 місце - двотижневий курс польської мови в Кракові та участь в позанавчальній програмі;
3 місце – 10 індивідуальних уроків онлайн;
Заохочувальні призи – 10 онлайн-курсів, 5 підручників із серії „POLSKI krok po kroku” на вибір, 5 польських фільмів на вибір.
Дедлайн надсилання роботи – 31 березня 2020 р. Роботу потрібно вислати з особистого кабінету на сайті мовної школи. Підтвердженням того, що вашу роботу отримано, буде автоматична відповідь з сайту. Результати конкурсу будуть оголошені до 30 квітня 2020 р. на сторінці школи.


Возврат к спискуЛітня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >