Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Навчання українською мовою в Ягеллонському університеті

Навчання українською мовою в Ягеллонському університеті

Навчання українською мовою в Ягеллонському університеті 25.05.2020

Ягеллонський університет – найстаріший університет Польщі, один із перших вищих навчальних закладів в Європі, який незмінно входить в 3-ку найкращих університетів Польщі, оголосив набір на польсько-українські студії! Це унікальна можливість, адже перший рік мовою викладання буде українська, що дає шанс стати студентом навіть тим, хто ще й не починав вчити польську мову.

Навчальна програма Польсько-українських студій має інтердисциплінарний характер і поєднує проблематику суспільних та гуманітарних наук. Ця спеціальність призначена як для польсько-, так і для україномовних студентів, що цікавляться польською та європейською східною політикою, суспільно-політичними трансформаціями та європейською інтеграцією України, різними формами співпраці в політичній, суспільній, культурній та економічній сферах між Польщею та Україною і в контексті загальноєвропейському, і євроатлантичному. 

Вступити на Польсько-українські студії можуть як випускники 11-го класу (бакалаврат, тривалість навчання – 3 роки), так і бакалаври (магістратура, тривалість навчання – 2 роки). 

Під час навчання передбачене інтенсивне вивчення мови спеціальності (української для польськомовних студентів і польської для українськомовних). При виборі навчання українською мовою, заняття протягом І-го та ІІ-го курсів будуть проходити рідною мовою, а з ІІІ-го – лише польською. 

Навчання в Ягеллонському університеті складається з величезної кількості переваг, серед яких:
- міждисциплінарна програма у сфері гуманітарних і суспільних знань, що значно розширює можливості працевлаштування;
- сучасні знання, які ґрунтуються на практичному досвіді під час обов'язкових стажувань в державних та недержавних інституціях;
-  розвиток навичок ефективної комунікації та взаємодії у міжнародному колективі;
-  інтенсивний курс англійської мови (до рівня В2) ;
-  студентські обміни з іншими європейськими університетами в рамах програми Еразмус+;
- широка пропозиція позанавчальної діяльності у студентському науковому колі, участь у студентських конференціях та проектах;
- диплом одного із найстаріших і найпрестижніших університетів Центральної Європи, який визнають у всіх країнах Євросоюзу;
- перспективи працевлаштування у міжнародних корпораціях, представницьких органах ЄС, консульських інституціях, державних установах та органах місцевого самоврядування. 

Вирішальним аргументом на користь навчання на Польсько-українських студіях є його вартість: 4000 польських злотих в рік (приблизно 885 євро). Зважаючи на те, що оплата за навчання в державних університетах в середньому становить 1800-2000 євро в рік, це дійсно найнижча сума серед освітніх пропозицій державних ВНЗ. А якщо врахувати ще й престижність Ягеллонського університету не тільки в самій Польщі, а й далеко за її межами, то вибір здається очевидним. 

Реєстрацію на навчання вже розпочато, тому не втратьте можливості стати студентом одного з найкращих університетів Європи! А менеджери компанії «Топ-Освіта» допоможуть вам розібратися з усіма питаннями, то ж не гайте часу та звертайтеся за телефонами: +38 073 57 25 777, +38 096 09 75 833, +38095 51 61 330.


Возврат к спискуЛітня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >