Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Навчання в Ягеллонському університеті українською мовою!

Навчання в Ягеллонському університеті українською мовою!

Навчання в Ягеллонському університеті українською мовою! 27.06.2018

Неймовірно чудову пропозицію підготував Ягеллонський університет для українських студентів. Цікаво? Тоді розповідаємо.

Один з найкращих університетів Польщі, який щорічно займає перші позиції у всіх рейтингах ВНЗ ось уже третій рік поспіль оголошує набір на програму, де студенти можуть навчатися українською мовою. Таке навчання можливе на двох програмах: «Польсько-українські студії. Пограниччя та сусідство у Європі» на бакалавраті та «Польсько-українські студії. Європейська перспектива» на магістратурі. Обидві програми проходять на факультеті міжнародних відносин, навчання проводить кафедра українознавства, яка працює при університеті вже більше 10 років.

Спеціальності мають міждисциплінарний характер, де поєднуються гуманітарні і суспільні науки – політологія, історія, культурологія, соціологія. Навчання на бакалавраті зосереджене на питаннях пограниччя, мультикультуралізму, міжкультурного діалогу; магістерська програма присвячена питанням українсько-польської історії та культури, перспективам євроінтеграції України, міжнародній співпраці в рамках ЄС та процесам об’єднання країн Європи.

Навчання на першому курсі бакалаврату і магістратури проходить українською мовою. Паралельно студенти вивчають інтенсивно польську мову, якою будуть продовжувати навчання, писати дипломну роботу і складати випускні іспити.

Всі студенти на другому курсі мають можливість провести семестр навчання в одному із десятків університетів-партнерів в рамках міжнародної обмінної програми Еразмус+ в Німеччині, Празі, Словаччині, Хорватії та інших країнах ЄС.

А тепер головний сюрприз. Вартість навчання на програмі – всього 1000 євро за рік. Зважаючи на те, що навчання в університетах, близьких за рейтингом до Ягеллонського, коштує в середньому 3000 євро в рік, таку пропозицію можна вважати дуже і дуже вигідною!

Набір на навчання вже триває, тому не упустіть можливість навчатися в найпрестижнішому та найстаршому університеті Польщі і отримати диплом, який вирізнятиме вас серед решти випускників. Телефонуйте за номерами +38 073 57 25 777, +38 096 09 75 833, +38 095 51 61 330, або ж пишіть на електронну адресу toposvita@gmail.com.


Возврат к спискуЛітня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >