Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Новий щорічний рейтинг університетів Польщі

Новий щорічний рейтинг університетів Польщі

Новий щорічний рейтинг університетів Польщі 27.11.2019

Освітній портал «Perspektywy» - найавторитетніше джерело, що користується повагою та авторитетом серед всіх навчальних закладів Польщі, ось уже 20 років поспіль формує рейтинг університетів, технікумів та ліцеїв на основі ґрунтовного аналізу багатьох показників. 
До уваги береться широке коло показників: від результатів підсумкових іспитів вступників - до рівня заробітної плати випускників; від наково-дослідного потенціалу університету - до якості наукових публікацій чи ефективності використання можливостей. Використовуючи загалом 30 показників, згрупованих в 7 критеріїв, рейтинг відображає всі відповідні області та функції університету: дослідження, викладання, соціальні функції та передача знань. Для рейтингу також враховують отримані акредитації, патенти та позиції навчальних закладів в міжнародних рейтингах, наукометричні показники та рівень інтернаціоналізації.
Рейтинг університетів «Perspektywy 2019» - це насправді чотири рейтинги, що відображають різні місії навчальних закладів Польщі:
1) Рейтинг державних університетів - включає всі ВНЗ (крім художніх університетів), що мають право надавати докторські ступені;
2) Рейтинг недержавних університетів - охоплює приватні ВНЗ, що мають право навчати на рівні магістра;
3) Рейтинг державних вищих професійних шкіл - включає професійно-технічні заклади з правом навчання на рівні магістра або бакалавра (інженера).
4) Рейтинг напрямків навчання - охоплює 68 напрямків. 

Загальний рейтинг державних ВНЗ Польщі за 2019 рік (топ-30)
Загальний рейтинг приватних ВНЗ Польщі за 2019 рік (топ-30) Повний рейтинг по всіх категоріях доступний на офіційному сайті Perspektywy


Возврат к спискуЛітня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >