Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Річне волонтерство біля Балтійського моря!

Річне волонтерство біля Балтійського моря!

Річне волонтерство біля Балтійського моря! 26.10.2020

Якщо ви вже втомилися чекати новин щодо можливостей волонтерство, то можете нарешті радіти, адже польська НГО шукає відразу кілька волонтерів з України на 12-місячний EVS-проект!

Дати волонтерства: 15.01.2021 р. – 15.01.2022 р.

Місце волонтерство: Гдиня, Гданськ, Сопот

Дедлайн подачі заявки: 08.11.2020 р.

Організація, яка шукає волонтера - Caritas Archdiocese Gdansk (CAG) - церковна благодійна організація, яка працює з 1990 року. Організація надає допомогу кожному, хто її потребує, незалежно від світогляду, релігії, статі, віку чи стану здоров’я. Благодійна та гуманітарна діяльність організації присвячена духовним та матеріальним потребам людей. Основні групи людей, яких підтримує CAG – це діти та молодь (які знаходяться в групі ризику соціального відчуження), літні люди та люди з обмеженими можливостями (бідні та безпритульні). При організаціє діє Центр для хронічно хворих людей, де вони отримують щоденний догляд, професійну медичну підтримку та допомогу в реабілітації, а також Центр одиноких матерів, які опинилися у складній ситуації.

Волонтер також потрібен в дитячі та молодіжні центри в Гданську та Сопоті, що займаються роботою з дітьми і молоддю від 5 до 18 років з різних соціальних верств, чиї сім’ї мають проблеми з алкоголем, наркотиками, безробіттям, насильством, безграмотністю, без належних умов для навчання та відпочинку тощо. Центри також допомагають дітям, які мають проблеми з навчанням (в основному не знають англійської мови), емоційні та комунікаційні проблеми.

Такий опис може багатьох відлякати від цього волонтерства, але це хороші діти, яким потрібна увага та позитивне ставлення, яких вони часто не мають у школі. Досвід організації показує, що такі діти та молодь дуже активні, вони знають, що таке працювати в команді, завжди готові взаємодіяти і щось створювати разом.

Ще одна вакансія волонтера чекає в Клубі людей похилого віку (від 65 років). Це денний центр для людей похилого віку, простір, де вони можуть проводити час разом, грати в ігри, створювати речі ручної роботи, отримувати нову інформацію, робити фізичні вправи, щоб підтримувати активність.

Остання позиція – це волонтер у Центри для людей з обмеженими можливостями. Терапевтичні центри для людей з обмеженими можливостями, де вони отримують освітню, соціальну та психологічну підтримку. Мистецтво - основна форма терапії та реабілітації інвалідів, а терапія, духовний, інтелектуальний та фізичний розвиток - головна мета працівників центру.

Обов’язки волонтера:

- підтримка проекту/координатора проекту в плануванні, реалізації та оцінці програмних заходів, семінарів та інших національних чи міжнародних подій, підтримка творчих ідей для стратегічного розвитку центрів;

- взяти на себе провідну роль в проведенні відкритих культурних та освітніх заходів;

- бути членом команди програми, розвивати діяльність організації;

- брати участь у різноманітних заходах організації;

- вчасно реагувати на листи від потенційних учасників;

- підтримувати і вдосконалювати програмні матеріали та обладнання;

- працювати з рекламними матеріалами щодо подій для веб-сайту організації, створювати інформаційні бюлетені та інші публікації, займатися оновленням сайту та інших соціальних медіа.

Вимоги до волонтера такі ж самі, як для всіх решта EVS-проектів: вік до 30 років, великий інтерес та зацікавлення темою проекту, знання англійської на розмовному рівні. Знання польської буде додатковою перевагою (але не є обов’язковим).

Оскільки проект фінансується програмою Європейського корпусу солідарності, то всі витрати волонтера, пов’язані з проживанням, харчуванням, проїздом, виготовленням візи та страховки повністю покриваються. Крім того, волонтер кожного місяця отримує гроші на власні кишенькові витрати і має курси польської мови.

Для того, щоб подати заявку, потрібно надіслати своє резюме і мотиваційний лист на evs@ngo-stella.org. В темі листа варто вказати «Volunteering in Caritas».

Більше інформації про проект можна прочитати тут


Возврат к спискуЛітня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >