Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Річне волонтерство поблизу Кракова

Річне волонтерство поблизу Кракова

Річне волонтерство поблизу Кракова 12.12.2018

Чергова можливість поволонтерити в Польщі! Цього разу волонтер потрібен в освітній центр імені О. Семашка, який працює на базі гімназії для обдарованих школярів і молоді. Центр знаходиться в Пєкарах біля Кракова.
Тривалість проекту: 1 вересня 2019 р. – 31 серпня 2020 р.
Дедлайн подачі заявки – 15 січня 2019 р.
Обов’язки волонтера:
-  вести факультативні заняття з англійської і російської (української) мов для учнів;
-  можливість вести власний гурток;
- допомога на заняттях з кераміки та образотворчого мистецтва (виготовлення іграшок, листівок, робити заготовки, організовувати шкільні ярмарки тощо);
-  організаційна допомога, куди входить офісна робота, допомога з проведенням різних свят, супровід груп школярів до Німеччини під час проектів;
-  проводити заняття з молодшою групою (ігри, малювання, співи та інші активності);
- допомога літнім людям – ще одна із складових проекту. Волонтер буде відвідувати одного або кілька літніх людей та допомагати в залежності від потреб (наприклад, роботи покупки, супроводжувати до лікарні чи аптеки, зробити нескладну домашню роботу або ж просто скласти компанію).
Профіль кандидата:
-  18-30 років;
-   досвід громадської діяльності;
-   велика мотивація;
-   мобільність;
-   знання іноземних мов буде додатковою перевагою.
Відповідно до програми, волонтери повністю фінансово забезпечуються. Вони отримують квитки до/з міста проведення проекту, житло, страховку, безкоштовний проїзд по місту, гроші на харчування та інші витрати (від 800 злотих). Крім того, волонтер отримує оплачувану відпустку, безкоштовну річну візу і мовні курси на місці.
Якщо ви вважаєте себе гідним кандидатом на місце волонтера, для участі потрібно завантажити і заповнити анкету, підготувати відповіді на запитання вкінці анкети, написати резюме та мати одне фото. Всі документи надсилати на ngo_akcija_myru@ukr.net. Кандидати, які пройдуть перший етап, будуть запрошені на співбесіду, після якої буде зроблено остаточний вибір.


Возврат к спискуЛітня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >