Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Семінар для молодіжних працівників у Варшаві

Семінар для молодіжних працівників у Варшаві

Семінар для молодіжних працівників у Варшаві 03.04.2019

Чергова нагода відвідати столицю Польщі, отримати корисні знання, новий досвід та цікаві знайомства! Національне агентство Польщі Erasmus+ разом з Міністерством національної освіти Республіки Польща та Ресурсним центром SALTO Східна Європа та Кавказ оголосили набір учасників на молодіжний семінар «Digital Youth Work and Innovation».
Дата проведення семінару - 29-31 травня 2019 р.
Місце проведення – Варшава.
Дедлайн подачі заявки – 22 квітня 2019 р.
Інформація про подію. Семінар буде простором для молодіжних працівників / молодіжних лідерів для обговорення питань освіти, інновацій та цифрової роботи і процесів навчання. На семінарі будуть присутні молодіжні працівники і молодіжні лідери з країн-членів ЄС та Західних Балкан, які беруть участь у Берлінському процесі, та країн Східного партнерства. Учасники проведуть три робочі дні з експертами та тренерами у сфері цифрової молодіжної роботи та інновацій.
Семінар організований в рамках польського головування в Берлінському процесі (детальніше https://en.wikipedia.org/wiki/Berlin_Process). Учасники матимуть можливість ознайомитися з передовою практикою в різних країнах і поділитися власним досвідом цифрової роботи з молоддю. Участь і заході братимуть 100 представників з Австрії, Болгарії, Хорватії, Франції, Німеччини, Греції, Італії, Польщі, Російської Федерації, Словенії, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України, Албанії, Боснії і Герцеговини, Косово, Чорногорії.
На семінарі будуть обговорюватися наступні теми:
- цифрова молодіжна робота в теорії та практиці;
- визначення потреб у навчанні молодіжних працівників та молодіжних лідерів, що стосуються цифрової молодіжної роботи;
- можливості та виклики у кіберпросторі;
- "кібер-волонтерство";
- програмування, автоматизація і робототехніка.
Семінар повністю фінансується програмою Erasmus+, тому всі витрати учасників (проживання, харчування, проїзд до/з Варшави) будуть відшкодовані.
Більше інформації, а також аплікаційну форму для участі можна знайти тут


Возврат к спискуЛітня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >