Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Семінар для представників НГО у Варшаві

Семінар для представників НГО у Варшаві

Семінар для представників НГО у Варшаві 12.02.2019

Якщо ви маєте відношення до НГО і хочете популяризувати свою організацію, покращивши свої внутрішні та управлінські можливості, а також підвищити ефективність у фандрайзингу, тоді ця чудова можливість саме для вас! Подайте заявку на участь у 5th Annual NGO Leadership Workshop і станьте частиною команди!
Дедлайн подачі заявки на участь – 18 лютого 2019 р.
Місце проведення – Варшава.
Дати проведення семінару – 27-31 травня 2019 р.
Робоча мова – англійська.
Мета семінару полягає в тому, щоб надати можливість окремим представникам громадянського суспільства покращити свої управлінські здібності та потенціал для отримання доходу, вміння взаємодіяти як із широкою громадськістю, так і з зацікавленими сторонами урядового сектору, а також сприяти налагодженню міжнародних зв'язків. Семінар структурований навколо презентацій відомих експертів, інтерактивних дискусій у малих групах та сесій із запитань та відповідей.
У програмі семінару заплановані наступні теми:
- основи менеджменту НГО (лідерство, управління змінами, управління кризовими ситуаціями);
- планування та сталий розвиток громадських організацій (стратегічне планування, написання пропозицій, організаційна та фінансова стійкість);
-  фандрайзинг;
- маркетингова стратегія для неурядових організацій Петра Шебо, (цифровий і мобільний маркетинг, маркетингова стратегія та соціальні медіа).
Учасниками семінару будуть лідери НГО з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Боснії та Герцеговини, Грузії, Казахстану, Косово, Киргизстану, Македонії, Молдови, Росії, Сербії, Таджикистану, України та Узбекистану. Перевага віддається громадським організаціям, які працюють у таких сферах: права людини, меншини, довкілля та природні ресурси, розвиток громадянського суспільства.
Участь у семінарі безкоштовна. Проживання у двомісних готельних номерах забезпечує приймаюча сторона. Організатори, Фонд «Освіта для демократії» (FED), відшкодує транспортні витрати  для обраних учасників до/з Варшави, включаючи вартість візи та місцеві поїздки, які безпосередньо пов'язані з семінаром. Організатор також забезпечить обіди, кава-брейки і, як мінімум, одну вечерю. Сніданок входить у вартість проживання учасників готелю.
Після закінчення семінару всі учасники отримають сертифікати про участь.
Для того, щоб взяти участь у семінарі, необхідно надіслати заявку на електронну адресу: leadership.workshop@fed.org.pl, в темі листа вказати "Application". Усі апліканти отримають відповідь до 8 березня.
Заявку на участь, а також інфопак семінару можна завантажити тут. Возврат к спискуЛітня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >