Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Стипендіальна програма від Ягеллонського університету

Стипендіальна програма від Ягеллонського університету

Стипендіальна програма від Ягеллонського університету 04.03.2020

Найстаріший університет Польщі та Східної Європи, альма матер науковців, видатних діячів та лауреатів Нобелівської премії, університет, який щороку займає всі топові позиції в усіх рейтингах ВНЗ Польщі – це далеко не весь послужний список Ягеллонського університету, який щороку дає можливість молодим та талановитим людям проявити себе і долучитися до числа тих щасливчиків, які гордо носять звання «студент Ягеллонки».

Продовжуючи свою традицію, Ягеллонський університет черговий раз оголосив про свою стипендіальну програму на 2020 навчальний рік. Метою стипендії є пошук найталановитіших представників молодого покоління, чиї різноманітні таланти виходять за жорсткі рамки оцінки, підтримка їхнього подальшого розвитку та поважне ставлення до творчої свободи та індивідуальності кожного з них.

Стипендія Ягеллонського університету - престижна відзнака. Отримують її лише видатні та особливо обдаровані люди, які дійсно прагнуть навчатися в цьому університеті. Це пропозиція, яка дозволяє найталановитішим людям втілити свої пристрасті, наукові плани та розвинути різноманітні таланти в атмосфері поваги до творчої свободи і свободи наукових досліджень в поєднанні із достойною фінансовою та інституційною підтримкою.

Хто може подати заявку на стипендію? Стипендія адресована талановитим випускникам польських або зарубіжних середніх шкіл (з повною середньою освітою), а також польським чи іноземним студентам, які хочуть навчатися в Ягеллонському університеті на будь-якій спеціальності (за винятком тих, що проводяться в медичному колегіумі Ягеллонського університету) та відповідають наступним критеріям:

-  закінчили школу не пізніше, ніж 3 роки тому;

- займаються науковими дослідженнями або мають значні академічні успіхи чи мистецькі досягнення.

Відібрані кандидати будуть отримувати стипендію в розмірі 2000 злотих в місяць протягом всього періоду навчання в університеті (але не більше 5 років) на програмі бакалаврату, магістратури чи неподільної магістратури обраної спеціальності.

Конкурс відбору складається з двох етапів:

1) заповнити електронну форму до 15 березня 2020 р. і додати матеріали, які представляють кандидата та його досягнення, інтереси та запланований шлях розвитку у вигляді короткого опису, презентації, фільму або в іншій формі. Заявки будуть оцінені Комітетом стипендій Ягеллонського університету, який відбере до 20 учасників;

2) проведення співбесіди з кандидатами, обраними на першому етапі, перевірка схильностей кандидатів до вибраного ними напрямку навчання, оцінка їхніх досягнень, знань і зацікавлень.

Щоб дізнатися більше інформації про програму або ж подати заявку, перейдіть за посиланням


Возврат к спискуЛітня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >