Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Відразу кілька ЄВС-вакансій у Польщі!

Відразу кілька ЄВС-вакансій у Польщі!

Відразу кілька ЄВС-вакансій у Польщі! 31.01.2019

І знову хороші новини для бажаючих відчути себе волонтером! Обирайте, що вам більше до вподоби і подавайте швиденько заявку.
Актуальні вакансії та кількість місць:
1 - ЄВС у спеціальній школі – 2;
2 - ЄВС в дитячому садочку в селі Гардея -2;
3 - Інтеграційний дитячий садок -1;
4 - ЄВС в бібліотеці -1;
5 - ЄВС у MOW Мальборк – 1;
6 - ЄВС у ЕКО Initiative Association – 1.
Тривалість проектів: 10-12 місяців, у випадку волонтерства в MOW Мальборк - 6 місяців.
Початок волонтерства: 15 лютого 2019 р.
Місце: Квідзин/Гардея/Мальборк
Дедлайн подачі заявки: 31 січня 2019 р.
Приймаючою організацією є Асоціація «Акведукт» (Akwedukt Association) - громадська організація, заснована місцевими активістами, які хочуть розвивати своє місто і одночасно допомагати іншим. «Акведукт» - це ідея створити таку організацію, яка фокусується на місцевому розвитку, активізації жителів Квідзина, молоді, волонтерстві та просуванні культурного різноманіття. З 2015 року організація координувала роботу 60 волонтерів.
Профіль волонтера:
- 18-30 років;
- мають бажання працювати і вчитися (готові працювати в межах невеликої громади);
- креативність, готовність брати ініціативу, коли це можливо, можливість працювати як в команді, так і самостійно.
Перевага надається творчим людям, які люблять виступати і мають мотивацію займатися організацією подій та заходів, що посилюють інтеграцію між польськими та іноземними студентами, дітьми, молоддю; готові працювати з людьми різного віку та не бояться щоденної рутини. Волонтер повинен бути відкритим і здатним працювати за власною ініціативою, а також працювати в тісній співпраці з персоналом проекту. Крім того, важливим є добре знання розмовної та письмової англійської мови. Волонтер повинен бути готовий працювати також вечорами, а іноді й у вихідні дні – залежно від проекту. Велика частина роботи, яку буде робити волонтер, полягає у заохоченні молодих людей до участі у громадському житті, а також до розвитку їх особистості та європейської ідентичності.
Завдання всіх волонтерів: проведення семінарів на основі волонтерських навичок, досвіду та інтересів (кіно, хенд-мейд, ІТ, акторська майстерність), організація заходів для молоді і дітей (ведення мовного клубу, міжкультурні навчальні заходи - культурні вечори, літні та зимові табори для дітей).
Всі витрати волонтера – проїзд, проживання, страхування -покриваються приймаючою організацією. 

Для подачі заявки необхідно надіслати резюме, аплікаційну форму та мотиваційний лист (англійською мовою) на biuro@akwedukt.org.pl та marta@akwedukt.org.pl. В листі потрібно вказати наступне: «KHARKIV NON-GOVERNMENTAL ASSOCIATION FOR ACTIVE YOUTH “STELLA” is your supporting organization.» Завантажити аплікаційну форму можна тут.

Більше інформації про проект можна прочитати на сторінці організації.


Возврат к спискуЛітня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >