Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Про нас

Про нас (Компанія TopOsvita - навчання в Польщі)

навчання в польщі з Топ-Освіта

«Топ-Освіта» - це молода команда досвідчених професіоналів, які люблять свою роботу та виконують її із задоволенням. Наша головна мета – допомогти абітурієнтам з України, Білорусі, Росії, Азербайджану та інших країн СНД вступити на навчання до Європи. Ми повністю беремо на себе процедуру вступу, займаємося необхідними перекладами, завіреннями та легалізаціями, щоб ви в цей час могли насолодитися літом та відпочинком.

Менеджери «Топ-Освіти» знають всі тонкощі та деталі, пов’язані зі вступом та навчанням, і готові забезпечити кожному абітурієнту індивідуальний підхід, підібрати найкращий варіант та давати консультації по всіх питаннях, що виникатимуть як під час вступної кампанії, так і протягом навчального процесу. Ми замість вас займатимемося усіма нагальними справами, що потрібно вирішити швидко та якісно. Вам не потрібно самостійно моніторити десятки сайтів, щоб дізнатися про той чи інший ВНЗ, збирати документи, займатися їхньою легалізацією, шукати перекладача, відвозити документи до навчального закладу, намагатися поспілкуватися з представниками університету, хвилюватися про дедлайни та повноту пакету документів – усім цим будуть займатися люди, які роблять це постійно.

навчання в польщі з Топ-Освіта
 «Топ-Освіта» постійно розвиває свою діяльність – від розширення освітньої пропозиції, щоб задовільнити побажання кожного  клієнта, до територіального розвитку нашої діяльності. Крім того, ми допомагаємо не лише із вступом, а й організовуємо освітні візити, мовні школи, курси польської мови та літні табори для всіх бажаючих вивчити польську мову та познайомитися з культурою та традиціями Польщі.

10 причин скористатися послугами компанії «Топ-Освіта»:

  1. Наша команда складається з досвідчених професіоналів, які знають про навчання за кордоном від А до Я.

  2.  Ми – офіційний представник ряду приватних та державних вузів Польщі.

  3.  В нашій пропозиції – понад 500 ВНЗ, 5000 напрямків та більше 11000 спеціальностей.

  4. Враховуючи всі нюанси та побажання, ми допоможемо підібрати такий навчальний заклад та спеціальність, що підходять вам найбільше. А для тих, хто ніяк не може визначитися із напрямком чи спеціальністю, пропонуємо безкоштовно пройти профорієнтаційний тест, результати якого допоможуть при виборі майбутньої професії.

  5. Ми гарантуємо зарахування без будь-яких екзаменів до десятків вузів Польщі.

  6. Не вимагаємо знання польської та наявності сертифікату на момент подачі документів.

  7.  Ми забезпечуємо дистанційну підтримку студентам протягом всього періоду навчання.

  8.  З нашою допомогою студентами стали жителі України, Росії, Білорусі, Азербайджану, Казахстану, Грузії. І ми продовжуємо розширювати географію наших студентів.

  9. Ми пропонуємо не лише допомогу із вступом, а й організовуємо навчальні візити, мовні школи, курси польської мови, літні табори та інші освітні проекти.

  10. Наша робота є нашим хобі. Нам надзвичайно подобається те, чим ми займаємося.

Маєте запитання? Тоді не зволікайте та звертайтеся, зателефонувавши або заповнивши форму зворотнього зв’язку (заявку на вступ або замовити дзвінок), після чого наші менеджери в найкоротший термін дадуть вичерпні відповіді на всі ваші запитання.

Літня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >