Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Академічний освітній центр Суспільної Академії наук

Академічний освітній центр Суспільної Академії наук

Класи ліцею:

  • Клас з поглибленим вивченням природничих наук. Тут учнів готують до вступу до вищих навчальних закладів біологічного, хімічного та медичного профілю. Тому акцент робиться на вивчення таких предметів, як біологія, хімія, фізика.
  • Лінгвістичний клас. Заняття проводяться з використанням сучасних методик вивчення мов і націлені на те, щоб учні вільно володіли іноземними мовами. Крім основної іноземної мови - англійської, учні обирають другу іноземну мову для вивчення. Це можуть бути німецька, російська, французька, іспанська або китайська.
  • Клас з поглибленим вивченням математики, інформатики та фізики. Крім основних предметів, учні цього класу вивчають основи баз даних, конфігурацію комп'ютерних мереж, основи створення сайтів, а також програмування. Частина уроків проходить в сучасних комп'ютерних лабораторіях на базі академії, а предмети викладають викладачі вузів.
  • Соціально-правовий клас (з вивченням європейського права). Це клас з розширеним вивченням історії, правознавства та англійської мови. Учні додатково отримують знання про європейське право і адміністрацію, засади функціонування Європарламенту.
  • Спортивний клас. Ліцей має підписаний договір з футбольним клубом RTS Widzew Łódź. Завдяки цьому, учні спортивного класу ліцею, які займаються футболом, мають можливість проведення тренувань під керівництвом професійних тренерів. Заняття з фізкультури проводяться в кращому спортивному комплексі Лодзя, де займаються відомі спортсмени. Учні можуть відвідувати секції волейболу, аеробіки та баскетболу, безкоштовно користуватися сучасним тренажерним залом.

Ліцей у м Лодзі - один з кращих навчальних закладів регіону. Він розташований в центрі міста і має хорошу матеріально-технічну базу. У розпорядженні учнів - 10 комп'ютерних класів з сучасною комп'ютерною технікою та великим спектром ліцензійного програмного забезпечення, 2 комп'ютерні лабораторії, лекційні зали, спеціалізовані класи, бібліотека. Високу якість освіти в академічному ліцеї забезпечує досвідчений викладацький склад. У ліцеї часто проводяться семінари і спеціалізовані курси, які розвивають навички учнів і завжди будуть корисними в житті і роботі. Крім того, тут завжди є консультант і психолог, які допоможуть учням в різних ситуаціях.

Мова навчання - польська. Умови вступу: потрібно мати середній бал з профільних предметів 10. Рівень володіння польською мовою - В1.

Умови проживання: в міському шкільному гуртожитку. Кімнати обладнані ліжками, тумбочками, шафами для одягу, столиками, в кімнатах є умивальник. На поверхах є душові, туалетні кімнати, пральні (обладнані пральними машинками і місцем для сушки), кухня. У гуртожитку є їдальня, в якій можна харчуватися три рази в день за пільговою ціною.


Місто:  Лодзь

Повернутися до списку


Літня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >