Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Академічний технікум при Міжнародній вищій школі логістики та транспорту

Академічний технікум при Міжнародній вищій школі логістики та транспорту

Польські Академічний технікум при Міжнародній вищій школі логістики та транспорту

Місто: Вроцлав.

Термін навчання – 5 років.

Спеціальності:

  • Технік будівництва
  • Технік-економіст
  • Технік-експедитор
  • Технік-логістик
  • Технік-геодезист
  • Торгівельний технік
  • Дорожній технік
  • Технік-інформатик

Академічний технікум при Міжнародній вищій школі логістики та транспорту у Вроцлаві навчає фахівців високого класу. Це сучасний навчальний заклад, який дозволяє вам отримати професію, орієнтовану на майбутнє, і продовжувати навчання у престижних університетах. Випускники технікуму завдяки професійній кваліфікації та навичкам, набутим під час навчання, легко знайдуть своє місце на вимогливому ринку праці.

У технікумі намагаються стимулювати інтерес до науки у молодих людей та надавати студентам можливість покращити практичні навички, які очікують роботодавці. У технікумі здійснюють професійну освіту в тісному співробітництві з діловими партнерами, які активно беруть участь у навчальному процесі. Випускники Академічного технікуму будуть абсолютно готові до своєї професії і стануть цінними співробітниками.

Академічний технікум - це безкоштовна школа, занесена до реєстру шкіл та недержавних установ з правами державної школи.

Завдяки впровадженню в шкільну програму багатьох практичних елементів навчання, випускники технікуму будуть цінними фахівцями відразу після його закінчення. Керівник, що здійснює нагляд за кожним напрямком навчання, забезпечує підтримання високого рівня навчання та можливість учнів формувати навички, які затребувані на ринку праці та розвивати свої захоплення.

Учні технікуму можуть користуватися сучасними навчальними аудиторіями, включаючи спеціалізовані лабораторії та наукові лабораторії, в яких заняття проводяться в невеликих групах. Кожна лабораторія має місця з програмним забезпеченням для моделювання питань, що використовуються в логістиці, та із системами, що підтримують управління підприємством. Учні, які навчаються на напрямку будівництво, мають доступ до вимірювальної апаратури й пристроїв для спеціалізованих досліджень у галузі комунікаційного будівництва. Додатковою зручністю є можливість користуватися добре обладнаною бібліотекою, буфету та великої безкоштовної автостоянки.

Університет, при якому діє технікум, має багаторічні закордонні контакти - тому учні мають можливість брати участь у навчальних поїздках, стажуваннях та практиках.

Кожен випускник технікуму може розраховувати на пільгові умови для продовження навчання у Міжнародній школі логістики та транспорту у Вроцлаві. Найкращі учні також зможуть отримати роботу у шкільних партнерів - відомих компаніях із конкретних галузей.

При технікумі немає гуртожитку.Місто:  Вроцлав
Спеціальності:  Технік будівництва / Технік-економіст / Технік-логістик / Технік-експедитор / Технік-геодезист / Технік-продавець / Технік будівництва доріг / Технік-інформатик

Повернутися до списку


Літня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >