Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Академічний Загальноосвітній Ліцей

Академічний Загальноосвітній Ліцей

Класи Ліцею:

  • Клас медично-косметологічного профілю - з поглибленим вивченням біології, хімії та англійської мови. З другого року навчання в програмі теоретична частина основи косметики, а на третьому році навчання - практична частина у вигляді основних косметичних процедур.
  • Клас зі спортивним профілем. До навчання в цьому класі запрошуються діти, які займаються спортом професійно, або які займаються активно спортом і хочуть брати участь у спортивних заходах. Крім загальноосвітньої, обов'язкової програми навчання, в розширеній програмі пропонуються заняття з фізичної культури. Заняття проводяться в басейні «Водний Рай», в Спортивному Центрі «Віра» і в гімнастичному залі школи.
Ліцей сучасний, заснований в 2015 році, розташований недалеко від центру міста і має хорошу матеріально-технічну базу.

У розпорядженні учнів - 10 комп'ютерних класів з сучасною комп'ютерною технікою та великим спектром ліцензійного програмного забезпечення, 2 комп'ютерні лабораторії, лекційні зали, спеціалізовані класи, бібліотека. Висока якість освіти в академічному ліцеї забезпечує досвідчений викладацький склад. У ліцеї часто проводяться семінари і спеціалізовані курси, які спрямовані на всебічний розвиток особистості сучасного учня.

У Ліцеї панує дружня, позитивна атмосфера, викладачі допомагають, підтримують і заохочують в учнях розвиток індивідуальності і їх талантів.

Ліцей знаходиться на території Лодзінської Вищої Школи косметології і Наук про Здоров'я, де випускники ліцею можуть продовжувати там навчання на спеціальних умовах.

Мова навчання - польська. Перша іноземна мова англійська, друга - німецька.

Умови вступу: оцінки (бали) зі шкільних предметів для вступу можуть обговорюватися. Знання польської - на рівні А2 (+ велике бажання учня вдосконалювати мову).

Умови проживання: в міському шкільному гуртожитку. Кімнати обладнані ліжками, тумбочками, шафами для одягу, столиками, в кімнатах є умивальник. На поверхах є душові, туалетні кімнати, пральні (обладнані пральними машинками і місцем для сушки), кухня. У гуртожитку є їдальня, в якій можна харчуватися три рази в день за пільговою ціною.


Місто:  Лодзь

Повернутися до списку


Літня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >