Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Комплекс будівельних та загальноосвітніх шкіл

Комплекс будівельних та загальноосвітніх шкіл

Польські Комплекс будівельних та загальноосвітніх шкіл

Місто: Білгорай

Спеціальності:

·   Технік харчування та гастрономічних послуг

·   Технік готельної справи

·   Офіціант

·   Технік туристичного обслуговування

·   Технік індустрії моди

·   Технік-механік

·   Технік організації реклами

·   Технік перукарських послуг

·   Технік з продажу

Школа почала свою діяльність у 1961 році. Спочатку навчання було можливе на трьох спеціальностях, проте вже через кілька років у зв’язку із великим попитом відкриваються нові спеціальності. На сьогодні Школа має широку пропозицію напрямків та спеціальностей, готуючи спеціалістів, яких потребує ринок праці. До складу Комплексу професійних та загальноосвітніх шкіл входять: Технікум одягу, Готельно-гастрономічний технікум, Механічний технікум, Технікум туризму, Професійний ліцей.

Бібліотека Школи відповідає очікуванням її відвідувачів та намагається бути сучасним місцем у ХХІ ст., бере активну участь у дидактичному, освітньому та виховному процесі школи.

Молодь, яка навчається в Школі, має можливість проживати в гуртожитку, де створені хороші умови як для навчання, так і для відпочинку. Студенти можуть користуватися вітальною кімнатою, телевізором, DVD-плеєром, комп’ютерами та копіювальною технікою.

Студенти Школи беруть участь в різних олімпіадах, змаганнях, турнірах та змаганнях, займаючи призові місця. Постійно організовуються екскурсії, інтеграційні та освітні виїзди. Школа бере участь в Erasmus+ - програмі Європейського Союзу по обміну студентами між навчальними закладами країн ЄС.

Протягом багатьох років завдяки співпраці дирекції, вчителів, адміністративного персоналу, студентів і батьків школа стала сучасним об'єктом, який є гордістю та окрасою міста.


Місто:  Білгорай
Спеціальності:  Технік харчування та гастрономічних послуг / Технік готельної справи / Офіціант / Технік туристичного обслуговування / Технік індустрії моди / Технік-механік / Технік організації реклами / Технік перукарських послуг / Технік з продажу

Повернутися до списку


Літня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >