Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Комплекс будівельно-технічних шкіл ім. Стефана Копчинського в Лодзі (Будовлянка)

Комплекс будівельно-технічних шкіл ім. Стефана Копчинського в Лодзі (Будовлянка)

Польські Комплекс будівельно-технічних шкіл ім. Стефана Копчинського в Лодзі (Будовлянка)

Місто: Лодзь

Спеціальності:

  • Технік будівництва
  • Технік охорони навколишнього середовища
  • Технік-технолог деревообробки
  • Технік-реставратор елементів архітектури
  • Технік оздоблювальних (фінішних, чистових)  робіт 

Технікум Budowlanka №15 в Лодзі - найстарший серед будівельних технікумів в центральній Польщі. Технікум був заснований 1945 року.
Навчальні корпуси технікуму відремонтовані, добре обладнані та мають у своєму складі:
- 30 навчальних кабінетів, всебічно оснащених навчальними посібниками та аудіовізуальним обладнанням;
- 3 комп'ютерних кабінети, в яких 45 комп'ютерних місць, оснащені спеціалізованим програмним забезпеченням для проектування;
- 2 гімнастичних зали, тренажерний зал, бібліотека, зал для читання, буфет і спортивний майданчик у дворі.

У технікумі є мультимедійний інформаційний центр, розташований в бібліотеці. Також Школа має свій інтернет-сервер освіти (вхід до міжнародної мережі DNS), на якому знаходяться шкільний сайт, облікові записи електронної пошти, мультимедійні освітні пакети, створені учителями.

Технікум №15 - це навчальний заклад, в якому висококваліфіковані вчителі прагнуть зробити учня свідомим суб'єктом навчального процесу, вчителі - провідники на шляху його розвитку, а батьки - союзники і партнери в цій роботі. Дирекція прагне зробити технікум естетичною школою, функціональною, добре оснащеною всім, що необхідно для ефективного набуття знань і навичок в процесі утворення; стати школою, яка викликає цікавість до знань, розкриває творчі здібності, готує до навчання протягом усього життя.

Школа співпрацює з будівельними компаніями Opoczno, Ceresit, Atlas, Dryvit, Gamrat, Ekor, PHU-Parkietus, Ytong, Porotherm, Fakro, Rockwool, Velux, Knauf та ін.) Основні  цілі такої співпраці:
- організація навчання для студентів і викладачів;
- організація практичних занять для студентів;
- отримання дидактичної допомоги від компаній (матеріали, моделі, дидактичні фільми, каталоги, спеціалізоване комп'ютерне програмне забезпечення і т. д.);
- спонсорування необхідних матеріалів для ремонтних робіт, виконаних студентами в рамках дипломної роботи і практичних занять.

Для своїх кращих студентів в рамках міжнародних програм школа організовує зарубіжні стажування.

Місія будівельного технікуму № 15 ім. Стефана Копчіньского в Лодзі - дати своїм учням знання та навички, що дозволяють їм, як випускникам, продовжити свою освіту у вищих навчальних закладах, а також отримати сучасну професію в будівельній галузі, затребувану на нинішніх і майбутніх ринках праці, як місцевих, регіональних, національних, так і на ринку праці Європейського Союзу.

Технікум готує своїх учнів для майбутньої професійної реалізації в галузях:
- будівництво - підготовка до використання новітніх технологій, що використовуються при будівництві нових об'єктів, а також модернізація будівель, побудованих за останні кілька десятиліть, збереження і оновлення пам'яток;
- виробництво з дерева - з особливим акцентом на виготовлення меблів.

Випускники, крім професійної кваліфікації, володіють навичками планування власного розвитку, міжособистісного спілкування, роботі в команді, раціонального вирішення проблем і вирішення складних ситуацій. Вони підготовлені до підприємницької діяльності, вміють вести бізнес і використовувати ІТ-технології на роботі. Школа забезпечує випускників знаннями двох іноземних мов, а також знаннями про право і структури Європейського Союзу.


Місто:  Лодзь
Спеціальності:  Технік будівництва / Технік охорони навколишнього середовища / Технік-технолог деревообробки / Технік-реставратор елементів архітектури

Повернутися до списку


Літня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >