Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Комплекс шкіл харчової промисловості

Комплекс шкіл харчової промисловості

Польські Комплекс шкіл харчової промисловості

Місто: Лодзь

Спеціальності:

• Технік контролю якості та безпеки продуктів харчування

• Технік харчової промисловості (кваліфікація «Кондитер»)

• Технік молочного виробництва

• Технік м'ясного виробництва

Технікум знаходиться недалеко від центру міста, але розташований в спокійному кварталі. В "працовнях" зроблений свіжий ремонт і нове обладнання. 

Навчання в технікумі рекомендоване для бажаючих працювати в  галузі кондитерства (цукерні, кондитерські, карамелі ручної роботи і т.п.), м’ясне виробництво. Цікавою є спеціальність "Технік контролі якості і безпеки продуктів харчування." Зараз в країнах Євросоюзу на таких спеціалістів значний попит. Всі випускники після технікуму легко влаштовуються на роботу. 

Під час навчання студенти живуть в міському шкільному гуртожитку. В гуртожитку є їдальня, в якій можна повноцінно харчуватися за пільговою ціною. 

В перший рік навчання передбачені додаткові заняття польською мовою з іноземцями. З другого року навчання учні проходять практику на виробництві та в компаніях (два тижні в році). З третього року навчання практика на виробництві триває протягом першого семестру раз в тиждень.


Місто:  Лодзь
Спеціальності:  Технік контролю якості та безпеки продуктів харчування / Технік харчової промисловості (кваліфікація «Кондитер») / Технік молочного виробництва / Технік м'ясного виробництва

Повернутися до списку


Літня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >