Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Об’єднання шкіл Економіки та Послуг ім. Наталії Гонсьоровської

Об’єднання шкіл Економіки та Послуг ім. Наталії Гонсьоровської

Польські Об’єднання шкіл Економіки та Послуг ім. Наталії Гонсьоровської

Місто: Лодзь

Спеціальності:

  • Технік-економіст
  • Технік-логістик
  • Технік туристичного обслуговування
  • Технік організації реклами

В самому авторитетному рейтингу польських навчальних закладів PERSPEKTYWY-2018 технікум має титул «СРІБНА ШКОЛА-2018».

Цей навчальний заклад був заснований в 1963 році. Технікум відслідковує сучасні тенденції ринку праці та адаптує свою освітню пропозицію до них. Учні цього навчального закладу гарантовано забезпечені високою професійною підготовкою та місцем праці. Випускники технікуму однаково добре підготовлені як до продовження навчання у ВНЗ, так і до роботи за отриманою спеціальністю, а також до ведення власного бізнесу.

Технікум Економіки та Послуг – це більш ніж 50 років освітніх традицій, тут працюють досвідчені, кваліфіковані педагоги і панує доброзичлива атмосфера, яка сприяє особистому та професійному розвитку студента. Школа має найсучаснішу дидактичну базу. Професійні практики проводяться в найкращих фірмах та компаніях регіону SHENKER, DHL, IKEA, LEROY MERLEN, ET Logistik, RAINBOW TOURS, Harctur, UNIQA та інші.

Учні технікуму мають можливість реалізовувати свої таланти та уподобання. В школі працює багато факультативів та гуртків: інформатики, іноземних мов, волейболу, настільного тенісу, Театр «Geba» та інші.

В школі існують правила щодо зовнішнього вигляду та поведінки учнів. Учні повинні носити одяг в стриманому стилі та не носити татуювання та пірсинг на видних місцях тіла. В технікумі вивчають дві іноземні мови - англійську та німецьку.

Зарахування до технікуму відбувається на підставі конкурсного відбору. Конкурсний відбір проводиться на основі набраних балів (пунктів) по предметах, визначених в правилах рекрутації. Знання польської мови повинні бути підтверджені сертифікатом, не менше А2 , краще В1.

Умови проживання: в міському шкільному гуртожитку. У гуртожитку є їдальня, в якій можна харчуватися три рази в день за пільговою ціною.


Місто:  Лодзь
Спеціальності:  Технік-економіст / Технік-логістик / Технік туристичного обслуговування / Технік організації реклами

Повернутися до списку


Літня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >