Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку

Технікум Cosinus

Польські Технікум Cosinus

Місто: Лодзь

Спеціальності:

  • Технік готельної справи
  • Технік організації туризму
  • Технік-інформатик
  • Технік-програміст
  • Технік-бухгалтер

Cosinus – це одна з найбільших мереж безкоштовних шкіл в Польщі, що пропонує навчання на цікавих і затребуваних на ринку праці спеціальностях.

В технікумі учні будуть вивчати не лише загальні предмети, але й спеціальні, які потрібні для певної спеціальності. Під час навчання учні будуть готуватися до здачі екзамену з матури, який дозволить в подальшому вступити до університету, але в першу чергу – до екзамену по спеціальності, що дасть право працювати за обраною професією. Випускники школи здобувають загальні та спеціалізовані знання на високому рівні, які після закінчення можна поглибити, продовживши навчання в університеті.

Викладачі технікуму є професіоналами своєї справи, більшість з яких – експерти районних екзаменаційних рад. Школи Cosinus відзначаються тим, що мають один з найвищих рівнів здачі зовнішніх екзаменів Польщі. Перед екзаменами учні можуть безкоштовно ходити на додаткові заняття з певного предмету.

У рамках навчальної програми, відповідно до обраної спеціальності, технікум пропонує учням цікаві практики, професійні стажування та корисні курси додаткових професійних навичок, підготовлені у співпраці з місцевими роботодавцями, що однозначно буде додатковим плюсом для випускників на динамічно мінливому ринку праці.

 


Місто:  Лодзь
Спеціальності:  Технік готельної справи / Технік туристичного обслуговування / Технік-інформатик / Технік-програміст / Технік-бухгалтер

Повернутися до списку


Літня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >