Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Технікум № 20 ім. Маршала Юзефа Пілсудського

Технікум № 20 ім. Маршала Юзефа Пілсудського

Польські Технікум № 20 ім. Маршала Юзефа Пілсудського

Місто: Лодзь

Спеціальності:

  • Технік-електрик
  • Технік-механік
  • Технік-інформатик
  • Технік- мехатронік
  • Технік обладнання та систем для відновлюваних джерел енергії
  • Технік обладнання ліфтів

Історія цієї Школи почалась ще в далекому 1920 році.

Технікум пропонує цікаву освітню пропозицію та забезпечує гарну освіту. Програма школи спрямована на всебічний розвиток учня відповідно до його особистих потреб і здібностей. Випускники технікуму добре підготовлені для самостійного професійного та особистого життя.

Заняття проводяться в добре обладнаних аудиторіях та спеціалізованих лабораторіях. Технікум має свою бібліотеку з читальним залом, комп’ютерні класи з сучасними комп’ютерами, два гімнастичних зали, комплекс спортивних майданчиків та тренажерний зал.

Практичні заняття в технікумі проводяться у власних шкільних майстернях. Це великі майстерні, в яких учні інших шкіл в Лодзі також проходять виробничу практику. Майстерні оснащені всіма необхідними машинами та пристроями для здійснення дидактичного процесу.

Учні завжди можуть розраховувати на професійну допомогу своїх учителів, які підтримують молодь у своєму розвитку та підвищенні самооцінки. Школа дбає про те, щоб кожен відчував себе в безпеці, щоб учні приймали участь в житті школи та отримували дружню підтримку зі сторони всіх працівників технікуму. Залежно від інтересів молоді, проводяться позакласні заняття.

У технікумі навчання відбувається у двох напрямках:

1) загальна освіта - близько 65% часу викладання виділяється на освіту, і це те ж саме, що і в загальноосвітній середній школі;

2) професійна освіта - близько 35% навчального часу виділяється на освіту, у тому числі на 1/3 це практичні заняття та стажування.

Після закінчення навчання випускники добре підготовлені як до роботи за здобутою професією, так і до навчання у вищому навчальному закладі.

Технікум співпрацює з відомими компаніями Schindler, Galmet, Complex, Arsem, 4Metal та іншими, в яких учні проходять виробничу практику та мають можливість майбутнього працевлаштування.

Усім своїм студентам технікум допомагає працевлаштуватись в Польщі.

Учні вивчають англійську та німецьку мови, в т.ч. професійні терміни, що підвищує шанси на ринку праці. Випускники здають випускні іспити (матуру) та іспити, що підтверджують професійну кваліфікацію. Після здачі іспитів випускники отримують диплом, який підтверджує набуті професійні навички і атестат зрілості.

Вступ до технікуму відбувається без іспитів. Для вступу достатньо базових знань польської мови на рівні А2 та бажання навчатись за обраною спеціальністю.


Місто:  Лодзь
Спеціальності:  Технік-електрик / Технік-механік / Технік-інформатик / Технік- мехатронік / Технік обладнання та систем для відновлюваних джерел енергії / Технік обладнання ліфтів

Повернутися до списку


Літня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >