Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку

Технікум №3

Польські Технікум №3
Місто: Лодзь
Спеціальності:
  • Технік-логістик
  • Технік сантехнічного обладнання
  • Технік газового обладнання
  • Технік обладнання і систем відновлюваної енергії
  • Технік систем охолодження і кондиціонування повітря

Історія розвитку технікуму почалася в 1953 році. Метою школи (в Польщі всі ліцеї і технікуми називають "Школою") завжди було і є досягнення сучасної якості освіти та його відповідність актуальним і перспективним ринкам праці.
Технікум має відмінну локацію, він розташований в центральній частині міста, в пішій доступності до центральної вулиці. До технікуму легко і зручно добиратися будь-яким міським громадським транспортом з різних районів міста.
Після повної реконструкції технікум має два спортзали з різним сучасним спортивним обладнанням. ZSP №3 - це школа з багаторічними спортивними традиціями. Учні технікуму тренуються і грають в ганбол, баскетбол, футбол.
З 2013 року школа інтенсивно співпрацює зі школою в Штутгарті (Kaufmännische Schule 1 Stuttgart). Щороку учні зустрічаються на спільних семінарах, відвідують разом з німецькою молоддю їхні міста, а також проводять разом вільний час. Технікум уклав контакт з логістичними компаніями в Штутгарті, які хотіли б взяти їх студентів на стажування або постійну роботу. 
У технікумі учні вивчають англійську та німецьку мови. На додаток до загального іноземної мови, викладається також і професійна мова, яка підвищує шанси випускників на ринку праці. Добре знання іноземних мов гарантує можливість працювати на високому рівні в компанії, що співпрацює із зарубіжними країнами, або виїзди за кордон на стажування.
Щороку учні технікуму беруть участь у численних конкурсах і олімпіадах, на міжшкільному та загальнонаціональному рівні. З метою підвищення рівня освіти в області професійних предметів учні технікуму беруть участь у тренінгах, організованих дружніми компаніями, такими як: ZWiK, HERTZ, GEBERIT, ASPOL, KAN, GAMRAT, TECE, GRUNDFOS і TERMAFLEX. Ці тренування проводяться як в школі, так і на вищезазначених підприємствах.Місто:  Лодзь
Спеціальності:  Технік-логістик / Технік холодильних установок та систем кліматизації / Технік санітарної інженерії / Технік обладнання та систем відновлювальної енергетики / Газовий інспектор

Повернутися до списку


Літня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >