Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Технікум індустрії моди

Технікум індустрії моди

Польські Технікум індустрії моди

Місто: Лодзь

Спеціальності:

  • Технік індустрії моди
  • Технік графіки і цифрової поліграфії
  • Технік фотографії та мультимедіа

Навчальний заклад був заснований у листопаді 1960 року, як подарунок молоді та місту від працівників текстильної, швейної та шкіряної промисловості.

Технікум Індустрії Моди ім. Бл. Матері Терези Калькутти - це сучасний державний навчальний заклад, який навчає молодь професіям, пов'язаних, перш за все, з індустрією моди та стилю. Заклад готує молодих людей до їх професійної діяльності або подальшого навчання у вищих навчальних закладах.

Технікум розташований в центрі міста Лодзь. У 2012 році школа прийняла нову назву: Об’єднання Шкіл Індустрії Моди (Zespół Szkół Przemysłu Mody). 

В рамках Об’єднання Шкіл Індустрії Моди працюють:

-   4-річний Технікум Індустрії Моди;

- 3-річний Ліцей № 12 з профілями: створення одягу; соціальний; управління інформацією;

-   профтехшкола для дорослих (Policealna nr 12).

Великим здобутком Школи є реалізація міжнародних проектів, завдяки яким молодь має можливість брати участь у цікавих заходах і розвивати свої творчі здібності та інтереси. Навчальний заклад має добре оснащені творчі майстерні, комп’ютерні класи, фотостудію та студію стилю.

Технікум індустрії моди співпрацює з багатьма вищими навчальними закладами, у тому числі з Інститутом прикладної інформатики Лодзького Політехнічного університету. Учні Школи систематично беруть участь в заняттях, що проводяться у цьому ВНЗ.

На базі Школи значна кількість гуртків: гурток європеїстики, гурток моди, гурток з мистецтва фотографії, гурток з пластики, філософсько-етичний гурток, гурток з інформатики.

У Школі вивчають дві іноземні мови: англійську та німецьку. Після здачі іспитів випускники отримують диплом, який підтверджує набуті професійні навички та атестат зрілості.

На час навчання учні живуть в міському шкільному гуртожитку, де є їдальня і можна повноцінно харчуватися за пільговою ціною. Більше того, гуртожиток знаходиться в пішохідній доступності від технікуму, що дуже зручно.


Місто:  Лодзь
Спеціальності:  Технік індустрії моди / Технік графіки і цифрової поліграфії / Технік фотографії та мультимедіа

Повернутися до списку


Літня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >