Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Технікум професійних шкіл №21 ім. Кілінського

Технікум професійних шкіл №21 ім. Кілінського

Польські Технікум професійних шкіл №21 ім. Кілінського

Місто: Лодзь

Спеціальності:

  • Технік-перукар
  • Технік-садівник
  • Технік ландшафтного дизайну
  • Технік-оптик
  • Технік по догляду за кіньми
  • Технік-бджоляр

Технікум знаходиться недалеко від центральної частини міста і ТРЦ Мануфактура, поряд з концертним залом Музичної Академії міста Лодзь. 

Технікум має власні гарно обладнані лабораторії, майстерні, що відповідають європейським вимогам: тепличне господарство, де вирощують декоративні садові рослини, студію проектування ландшафтного дизайну, студію розведення та вирощування коней, кабінет оптики, три перукарських майстерні. Під час навчання учні проходять практики на території закладу, а також на багатьох підприємствах Польщі. Технікум співпрацює з 90 салонами-перукарнями, з виробничими садовими господарствами, оптичними закладами, з Управлінням міським зеленим господарством та іншими.

Навчальний заклад відомий своїм потужним викладацьким складом, в ньому працюють кваліфіковані педагоги і панує доброзичлива атмосфера, яка сприяє особистому та професійному розвитку учня. Школа дбає про те, щоб кожен відчував себе в безпеці, щоб учні приймали участь в житті навчального закладу та отримували дружню підтримку зі сторони всіх працівників технікуму. Залежно від інтересів молоді, проводяться позакласне заняття.

Учні вивчають англійську та німецьку мови, в т.ч. професійні терміни, що підвищує шанси на ринку праці. Випускники здають випускні іспити (матуру) та іспити, що підтверджує професійну кваліфікацію. Після здачі іспитів випускники отримують диплом, який підтверджує набуті професійні навички і атестат зрілості.

Вступ до технікуму відбувається без іспитів. Для вступу достатньо базових знань польської мови на рівні А2 та бажання навчатись за обраною спеціальністю.

Умови проживання: в міському шкільному гуртожитку, який знаходиться на відстані 1,7 км від технікуму. У гуртожитку є їдальня, в якій можна харчуватися три рази в день за пільговою ціною.Місто:  Лодзь
Спеціальності:  Технік-перукар / Технік-садівник / Технік ландшафтного дизайну / Технік-оптик / Технік по догляду за кіньми  / Технік-бджоляр

Повернутися до списку


Літня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >