Email: toposvita@gmail.com
Skype: toposvita
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
подати заявку
Загальноосвітній ліцей 47

Загальноосвітній ліцей 47

В Ліцеї 4 класи: один гуманітарний, один точних наук і два спортивних.

Історія школи починається з 1980 року.
Школа має дуже хорошу дидактичну базу, зокрема: електронну газету, в якій батьки і учні щодня отримують багато інформації про те, що відбувається в школі, сертифіковані лабораторії ECDL, багату бібліотеку з читальним залом, сучасні комп'ютерні класи, сучасні мультимедійні робочі кімнати і навчальні зали. Гордістю Ліцею є також велика спортивна база. Учні можуть користуватися спортивним залом для занять гандболом, волейболом, баскетболом, футбольним полем зі штучним покриттям, дзеркальною кімнатою для балету і аеробіки, тренажерним залом, тенісними кортами. Крім цього, є театральна студія, мовні гуртки.

Ліцей співпрацює з такими державними університетами, як Лодзька політехніка, Лодзький університет, а також з багатьма спортивними організаціями та інституціями.
Директор намагається створити в школі сучасні, демократичні умови, в той же час, безпека організована на дуже високому рівні: встановлено 15 камер відеоспостереження, у кожного учня свій електронний пропуск, запрограмований на вхід на територію школи в будь-який час, а вихід тільки після закінчення уроків .

Умови проживання: в міському шкільному гуртожитку. У гуртожитку є їдальня, в якій можна харчуватися три рази в день за пільговою ціною.

Місто:  Лодзь

Повернутися до списку


Літня мовна школа у Варшаві

подати заявку

10-ка кращих державних університетів
Знайти університет
10-ка кращих приватних університетів
Знайти університет
< Попередня Сторінка 0 з 0 Наступна >